Кримінальний "дует" взяли "на гарячому" у прикордонному містечку Закарпаття

Поліцейські охорони Закарпаття та Ужгородського районного відділку поліції завадили крадіжці 6-метрової водонапірної труби з території приватного домоволодіння.
Серед білого дня житель Чопу знаходився у власному будинку, коли почув дивний шум з двору. Спочатку він не надав цьому значення, однак згодом таки вирішив перевірити, що ж відбувається на подвір’ї. Те, що чоловік побачив, змусило його викликати поліцію.
- Двоє невідомих порались на моєму подвір'ї, біля водонапірної труби, а потім, дивлюсь, щось взяли і «накивали п’ятами», - розповів потерпілий.
Не гаючи часу, чоловік зателефонував на лінію «102». На виклик прибув спільний наряд роти Управління поліції охорони в Закарпатській області та поліцейських Ужгородського районного відділення.
Дотримуючись заходів особистої безпеки, поліцейські вирушили на пошуки підозрюваних та майже одразу помітили зловмисників. Вони вже відійшли на невелику відстань від двору заявника та несли щось у руках. Поліцейські негайно наздогнали та зупинили підозрілих чоловіків. Виявилось, що зловмисники поцупили з двору заявника водонапірну трубу довжиною 6 метрів.
Дана подія зареєстрована в Єдиному обліку досудових розслідувань. Крадіями виявились двоє жителів міста Чоп 31-го та 45-ти років. Їх подальшу долю встановлюватиме слідство. Наразі ж встановлюється сума завданої ними матеріальної шкоди.
Джерело: Управління поліції охорони в Закарпатській області
До теми
- «Діалог та партнерство»: регіональний форум для Рад з питань ВПО Закарпатської області в Ужгороді
- 2,9 ‰ алкоголю та чотири протаранені автівки — патрульні притягнули до відповідальності порушницю ПДР в Ужгороді
- СБУ повідомила заочні підозри ще п’ятьом охоронцям російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
- На Закарпатті стартує проєкт комплексної підтримки ветеранів «Повертаю себе собі»
- Патрульні розшукали осіб, які в Ужгороді побили жінку та втекли
- В Ужгороді тимчасово перекрито рух вулицею Олександра Блеста, є зміни у маршрутах комунального транспорту
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із захисником Віктором Набожним
- В Ужгороді відбудеться благодійна виставка-продаж робіт Василя Кочана “Краса врятує світ”!
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді школярі 6-11-их класів можуть безкоштовно відвідати денний табір
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Діти з родин загиблих захисників із Ужгорода тиждень відпочиватимуть в угорській Ніредьгазі
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Змагаються ветерани і ветеранки: в Ужгороді - другий день "Карпатського виклику"
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- Міжнародний проєкт для пом’якшення змін клімату стартує в Ужгороді
- В Ужгороді стартував відкритий всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»
- Молодіжний освітній фестиваль «База» від УАЛ триває в Ужгороді
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
До цієї новини немає коментарів