Зрубане дерево смертельно придавило закарпатця...

У п’ятницю, 15 грудня, близько 21:00 на лінію «102» надійшло повідомлення з приймального відділення Тячівської районної лікарні. Зі слів медиків, у важкому стані, до реанімаційного відділення закладу доставили мешканця селища Усть-Чорна. Від отриманих травм, під час надання медичної допомоги, чоловік помер.
Слідчі Дубівського відділення поліції, опитавши свідків, з‘ясували обставини за яких потерпілий отримав ушкодження несумісні з життям. Встановлено, що 15 грудня близько 15:00 троє мешканців Тячівщини, в урочищі, що знаходиться у селі Руська Мокра, проводили деревозаготівельні роботи.

Під час ваління дерев, один з членів групи не розрахував траєкторію падіння дерева і стовбур впав на нього. Особу чоловіка вже встановили. Ним виявився 28-річний мешканець селища Усть Чорна.
Виїхавши на місце інциденту, правоохоронці з‘ясували, що вирубка, яку проводила ця група осіб, була незаконною. Жодних норм чи правил техніки безпеки чоловіки не дотримувалися, а ділянку, де проводилися роботи, орендує місцевий підприємець, який дозволу на роботи не надавав.
За фактом трагічного випадку, правоохоронці розпочали слідство.
Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України з додатковою відміткою «Нещасний випадок». У справі триває досудове розслідування.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Поліція Закарпаття закликає батьків стежити за перебуванням дітей біля водойм у зимовий період
- В Іршаві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками у районі
- На Закарпатті СБУ спільно з Нацполіцією та Держприкордонслужбою блокували нові «ухилянтські схеми»
- Поліція Ужгородщини відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі тварин на одному з фермерських господарств
- На Берегівщині поліція припинила злочинну діяльність трьох наркоторговців
- В Ужгороді водій без прав і з ознаками сп’яніння намагався втекти від поліції
- На Тячівщині поліцейські врятували жінку від самогубства
- На Тячівщині жінка керувала авто в стані сп’яніння та з підробленим посвідченням водія
- На Закарпатті затримали двох осіб за організацію незаконного перетину кордону
- На Закарпатті правоохоронці заблокували ще два канали для переправлення чоловіків через кордон – фігурантів затримано
- Поліція Воловця розслідує травмування туристів у селі Абранка
- Закарпатські поліцейські затримали розшукуваного Інтерполом громадянина Угорщини, засудженого за сексуальне насильство щодо малолітньої
- Привласнили понад 1,37 млн грн під час капремонту дитсадка: поліція Сваляви повідомила про підозру підряднику та головному інженеру
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть учасників організованої злочинної групи, які налагодили канал для переправи осіб через кордон
- Внаслідок пожежі у селі Сойми загинув 60-річний чоловік
- На Закарпатті поліція розкрила два майнові злочини, вчинені під час застілля
- На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця, який вийшов під заставу та продовжив злочинну діяльність
- Профспілка поліції Закарпаття організувала різдвяно-новорічне свято для дітей поліцейських
- Ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 мільйона гривень: поліцейські Мукачева затримала підозрюваного у шахрайстві

До цієї новини немає коментарів