До уваги водіїв в Ужгороді! Завтра обмежать рух на вулиці Крилова!

Працівники підрядної організації продовжать завтра, 19 грудня, вирізати самосіви малоцінних (дика черешня, бузина, шовковиця, алича) та інвазійних (клен ясенолистий та айлант найвищий) видів, які ростуть на вул. Івана Крилова (від вул. Олександра Довженка до вулиці Ференца Ракоці) в Ужгороді.
Для забезпечення безпеки руху під час виконання зазначених робіт повідомляємо, що у вівторок, 19 грудня 2017 року, з 8.00 буде обмежено рух транспортних засобів на зазначеному відрізку вулиці.
Схема руху додається.Відділ благоустрою департаменту міського господарства Ужгородської міськради
До теми
- «Діалог та партнерство»: регіональний форум для Рад з питань ВПО Закарпатської області в Ужгороді
- 2,9 ‰ алкоголю та чотири протаранені автівки — патрульні притягнули до відповідальності порушницю ПДР в Ужгороді
- На Закарпатті стартує проєкт комплексної підтримки ветеранів «Повертаю себе собі»
- Патрульні розшукали осіб, які в Ужгороді побили жінку та втекли
- В Ужгороді тимчасово перекрито рух вулицею Олександра Блеста, є зміни у маршрутах комунального транспорту
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із захисником Віктором Набожним
- В Ужгороді відбудеться благодійна виставка-продаж робіт Василя Кочана “Краса врятує світ”!
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді школярі 6-11-их класів можуть безкоштовно відвідати денний табір
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Діти з родин загиблих захисників із Ужгорода тиждень відпочиватимуть в угорській Ніредьгазі
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Змагаються ветерани і ветеранки: в Ужгороді - другий день "Карпатського виклику"
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- Міжнародний проєкт для пом’якшення змін клімату стартує в Ужгороді
- В Ужгороді стартував відкритий всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»
- Молодіжний освітній фестиваль «База» від УАЛ триває в Ужгороді
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
До цієї новини немає коментарів