Збитий іномаркою невідомий помер на місці ДТП у закарпатському Берегсазі

Напередодні, 13 січня, близько 18.50 год на лінію «102» надійшло повідомлення про ДТП з травмованими при в`їзді у м.Берегово. Працівники поліції на місці встановили, що водій, рухаючись у напрямку районного центру по вул.Мужайській, здійснив наїзд на пішохода, який стояв на проїжджій частині дороги. Від отриманих травм чоловік помер на місці автопригоди. Особа потерпілого наразі встановлюється.
Водій, 44-річний мешканець м.Берегова, згідно з висновком лікаря – тверезий. Автомобіль доставлений на штрафмайданчик Берегівського відділу поліції.
За фактом ДТП поліція розпочала розслідування за ознаками ч.2 ст.286 Кримінального кодекс України, тобто порушення правил дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого. Правоохоронці встановлюють особу постраждалого та з’ясовують всі обставини і причини дорожньо-транспортної події.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Керував у стані наркотичного сп'яніння: патрульні притягнули до відповідальності порушника в Ужгороді
- П’яна поїздка закінчилась ДТП: водій в Ужгороді отримав штрафи на понад 18 тисяч
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, що продав автомобілі, ввезені як «гуманітарна допомога» для ЗСУ на понад мільйон гривень
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- Неповнолітня дівчина загинула внаслідок ураження струмом – поліція Перечина встановлює обставини
- На кордоні з Угорщиною знайшли викрадений мікроавтобус
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 109 водіїв
- Майже у 14 разів більше норми: в Ужгороді зупинили нетверезу водійку
- На Закарпатті водія вантажівки і перевізника оштрафували на 68 тисяч гривень
- Помер відомий закарпатський хірург Василь Русин
- На Хустщині поліція затримала п'яного водія, який скоїв наїзд на мотоцикліста і втік з місця події
- В Ужгороді водійка намагалася втекти від патрульних і спричинила ДТП
- Із початку року на Закарпатті за перевищення швидкості оштрафували майже 4000 водіїв
- На перевалах Закарпаття ускладнені погодні умови: водіїв закликають бути обережними
- На Закарпатті судитимуть «кримінального авторитета», який з-за ґрат організовував переправлення ухилянтів
- У 5 місяців дитина важила 4,6 кг: на Закарпатті судитимуть матір через смерть немовляти
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- Керував без посвідчення та у стані сп’яніння: на Ужгородщині зупинили порушника
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Підтримка армії: лісівники Карпатської філії передали авто для ЗСУ

До цієї новини немає коментарів