Яскраве спортивне шоу подарували уболівальникам хокейні команди Закарпаття

20 січня, на арені "Ice Land" Синевир зустрічався зі Спартаком, а Ужгородські вовки з Шахтарськими барсами.
У першій грі перемогу очікувано святкував фаворит - з рахунком 4:1 перемогли "синевирці". Відзначився забитою шайбою й капітан біло-синіх Валентин Свалявчик. Втім, варто відмітити й відчутне підсилення гри Спартака - з кожним новим колом команда, що активно просуває до основного складу молоде покоління хокеїстів, додає у силі.
У другій грі цього дня знову зустрічалися принципові суперники - Ужгородські вовки та Шахтарські барси. З перших хвилин на арені розгорілася запекла боротьба. Першими забили барси, раз у раз відбиваючи небезпечні атаки суперників. Втім вдалий старт не гарантував барсам перемогу - фінальний свисток зафіксував перемогу вовків з комфортним рахунком 6:2. Героєм матчу став Антон Вашкарин, котрий у середині гри протягом 7 хвилин оформив ефектний хет-трик.
Завтра Чемпіонат області продовжиться - о 8.30 зустрінуться лідери змагань – "Ужгородські вовки" та "Синевир", а о 10.30 "Шахтарські барси" змагатимуться зі "Спартаком". Деталі суботнього дня у фоторепортажі Закарпатського кореспондента:















До теми
- В Ужгороді відбувся 62-й турнір з легкої атлетики "Дружба"
- Ужгородка Надія Дьолог стала чемпіонкою України з парафехтування
- Стадіон «Авангард» в Ужгороді відзавтра змінює графік роботи
- Ужгородець виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед дорослих, юніорів, кадетів
- В Ужгороді сьогодні стартував UTF (Ukrainian Tennis Federation) CUP - тенісний турнір міжнародного рівня ФОТО
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
- На Ужгородщині проходять відкриті змагання з танцювального спорту «Uzhhorod Open – 2025»
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Приємні сюрпризи чекають учасників Uzhhorod Half Marathon 2025
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- Дві закарпатські спортсменки вибороли призові місця на етапі Кубка Європи
- В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку
- Закарпаття приймало чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року
- Закарпатка Аннамарі Данча показала найкращий результат сезону на Кубку світу зі сноубордингу
До цієї новини немає коментарів