На Закарпатті у власність учасникам АТО передано понад 540 гектарів землі

На сьогодні у Закарпатській області учасники АТО вже отримали у власність 1 783 земельні ділянки, а саме: 913 ділянок загальною площею 89,37 га – для ведення садівництва, 370 ділянок загальною площею 415,21 га – для ведення особистого селянського господарства, 455 ділянок загальною площею 32,97 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд і 45 ділянок загальною площею 2,7 га – для індивідуального дачного будівництва.
Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області із земель державної власності надано військовим 1391 ділянку загальною площею 500,13 гектара. Органами місцевого самоврядування регіону надано 392 ділянки загальною площею 40,12 гектара.
Найбільшу кількість земель для учасників АТО відвели в Ужгородському (796 ділянок загальною площею 140,49 га) та Рахівському (296 ділянок загальною площею 40,50 га) районах Закарпаття.
Загалом у Закарпатській області отримано 6 048 заяв від учасників АТО про надання земельних ділянок у власність.
Довідково:
На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.
Прес-служба Держгеокадастру
До теми
- «Книги на лінії фронту» – в Ужгороді відкрилася фотовиставка Владислава Товтина
- Із небезпечного регіону – на Закарпаття: евакуювали родину з Дніпропетровщини
- Трагедія в Ужгороді: у квартирі знайшли мертвою жінку
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- «Кілька днів свободи, що стали символом»: в Ужгороді відзначили річницю Карпатської України
- До Дня українського добровольця: відкрили меморіальну дошку головному сержанту Івану Скоблею
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- Через фальшиві документи водій вантажівки втратив на кордоні напівпричіп за 700 тис грн
- В Ужгороді презентували книги про Карпатську Україну
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Майже 900 тис. грн переплати за пальне: на Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Поліція Ужгородщини затримала осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає встановлення захисту понад 223 га пралісів

До цієї новини немає коментарів