Жахливе вбивство в Рахові: син вбив батьків і переховується від поліції

Вчора, 22 січня, близько 18:00 до поліції надійшло повідомлення від мешканки Рахова, яка розповіла, що її родичі вже три дні не відповідають на її телефонні дзвінки. Слідчо-оперативна група виїхала за вказаною адресою та виявила тіла 67-річного чоловіка та 66-річної жінки за їх місцем проживання. Обоє рахівчан мали сліди насильницької смерті. Пенсіонери жили зі своїм 30-річним сином, який вже був судимий за тяжкий злочин.

Потерпілих відправлено на експертизу. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за п. 1 ч.2 ст. 115 ККУ, тобто навмисне вбивство двох або більше осіб. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі. Поліція розшукує сина потерпілих, який може бути причетним до цього злочину.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- За матеріалами поліції Виноградова до 8 років ув’язнення засуджено зловмисника за замах на вбивство закарпатки
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- На Закарпатті повідомлено про підозру ліснику, від пострілу якого загинув чоловік
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- У нацпарку «Синевир» через ризики пожеж обмежують доступ до частини лісів
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля
- Поліцейські Закарпаття продовжують роботу щодо протидії вербуванню неповнолітніх
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст
- Поліція Закарпаття викрила схему переправлення через кордон чоловіків, замасковану під медевакуацію
- Поліцейські Закарпаття здобули «бронзу» на всеукраїнських змаганнях груп оперативного реагування Нацполіції України
- Поліція розслідує факт поширення відео порнографічного характеру: у справі фігурує неповнолітня

До цієї новини немає коментарів