Як виконувалася Регіональна програма «Спортивний майданчик» за останні два роки?

У пояснювальній записці наголошується, що Обласна програма „Спортивний майданчик” на 2016-2020 роки - є третьою середньостроковою регіональною програмою. Її мета - сталий розвиток спортивної інфраструктури Закарпаття, доступної для широких верств населення.
Так, у 2016 році в рамках Програми в області проведено капітальний ремонт на одному спортмайданчику, збудовано – три, реконструйовано – три ігрових майданчиків зі штучним покриттям розміром 42 х 22 м, придбано та встановлено три майданчики для загальної фізичної підготовки населення (тренажерні).
Торік в області зведено ще 10 ігрових майданчиків із штучним покриттям: вісім - із штучною травою, два – із поліуретановою основою.
Програмою передбачається, що витрати для придбання, постачання та монтування тренажерів, комплектів штучного покриття, додаткового обладнання здійснюватимуться за рахунок коштів обласного бюджету за умови повного виконання робіт у місцях запланованих дислокацій майданчиків згідно з умовами, визначеними Програмними вимогами.
Витрати з проведення підготовчих робіт, облаштування фундаменту майданчика, огорожі, освітлення, благоустрою прилеглої території відповідно до визначених технічних вимог, відносяться до міських та районних бюджетів або залучених спонсорських коштів.
Програмні обсяги витрат з обласного бюджету визначені у сумі 12000,0 тис грн із розрахунку зведення 20 спортивних майданчиків. Так, з обласного бюджету у 2017 році на реалізацію програмних завдань спрямовано 5320,7 тис. грн.
Протягом звітного періоду за рахунок Програмних коштів у Закарпатській області встановлено 10 модернізованих ігрових спортивних майданчиків із штучним покриттям, що складає 50% від запланованої програмою кількості майданчиків у відповідному році.
Джерело: Прес-служба Закарпатської облради
До теми
- Стадіон «Авангард» в Ужгороді відзавтра змінює графік роботи
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
- На Ужгородщині проходять відкриті змагання з танцювального спорту «Uzhhorod Open – 2025»
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- В Ужгороді провели турнір з американського футболу пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
- Фінішував IX cезон Ужгородської футзальної ліги
- Відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв за версією UFMMA зібрав понад 200 учасників
- Благодійний Uzhhorod Half Marathon під цвітом сакур - масштабна спортивна подія відбудеться 12 квітня
- Відкритий чемпіонат Ужгорода із дзюдо об’єднав спортсменів із різних регіонів
- Турнір із мініфутболу до 36-ї річниці виведення військ з Афганістану відбувся в Ужгороді
- Відкритий Кубок Ужгорода з водного поло: юні спортсмени продемонстрували майстерність та силу духу
- Юний ужгородець став чемпіоном України із самбо
- В Ужгороді відбувся Відкритий чемпіонат міста з грепплінгу
До цієї новини немає коментарів