Відбулося перше в новому році засідання Вченої ради в УжНУ
У ході засідання були розглянуті атестаційні справи. Вчена рада рекомендувала присвоїти вчене звання доцента кафедри міжнародних економічних відносин Марині Король та доцента кафедри господарського права Оксані Орловій.
Також на голосування Вченої ради була винесена низка конкурсних справ. За його результатами рекомендовано призначити Михайла Кочмаря на посаду завідувача кафедри анатомії людини та гістології, Володимира Мельника завідувачем кафедри дитячої стоматології, Юрія Жигуцазавідувачем кафедри технології машинобудування, Олександра Романіва завідувачем кафедри фізичної реабілітації, Римму Казакову на посаду професора кафедри дитячої стоматології та Василя Гарагонича на посаду професора кафедри туристичної інфраструктури та сервісу (0,75 ставки).
Також Вчена рада підтримала пропозицію декана факультету здоров’я та фізичної виховання Івана Миронюка щодо присвоєння звання Почесного доктора УжНУ Вальтеру Ретцель-Кюрцдьорферу.
Проректор з наукової роботи Ігор Студеняк розповів про результати наукової роботи за 2017 рік та завдання на 2018 рік. Зокрема, у 2017 році в УжНУ реалізовувався 31 науковий проект за рахунок держбюджетного фінансування розміром більше 6,5 млн. гривень. Також дослідження велися за 76 міжнародними договорами, госпдоговорами та грантами на суму близько 4 млн. гривень. Загалом за останні роки спостерігається стійка позитивна динаміка щодо зростання обсягів фінансування наукових досліджень – наголосив проректор.
Минулого року до університету поступило 143 аспірантів, 55 осіб завершили її, загалом більше 400 осіб навчаються в університетській аспірантурі та докторантурі: «З кожним роком УжНУ набирає більше аспірантів. Це дуже добра тенденція, особливо, порівнюючи її із загальним станом у багатьох українських університетах, де навпаки, відбувається скорочення кількості аспірантів» - зазначив Ігор Студеняк.
Декан факультету суспільних наук Юрій Остапець розповів про навчальну, наукову та виховну діяльність структурного підрозділу. Наразі на ФСН навчається 732 студента, з них 420 на держзамовленні. На факультеті працюють 8 докторів наук, 51 кандидат наук, 15 старших викладачів та викладачів. За останні роки на факультеті було видано близько 70 монографій, підручників та посібників, працівниками факультету було видано майже 600 наукових статей та тез. ФСН бере активну участь у міжнародних наукових проектах,викладачі факультету приймали участь у індивідуальних грантових проектах в рамках Еразмус+, Вишеградського фонду та Національної стипендіальної програми Словацької Республіки.
Наприкінці засідання Вчена рада затвердила створення навчально-наукового центру на стоматологічному факультеті та внесла певні зміни до правил прийому до УжНУ в 2018 році.
Наступне засідання Вченої ради запланували на 27 лютого.
Інформаційно-видавничий центр УжНУ
До теми
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- УжНУ увійшов у десятку кращих класичних університетів України
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Польовий виїзд учасників EFFUSE-win: триває моніторинг біорізноманіття заплави річки Уж
- В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
- Поліція Ужгорода затримала наркоторговицю – їй загрожує до 8 років ув'язнення
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- За матеріалами поліції Ужгорода судитимуть зловмисників, які причетні до серії підпалів авто в обласному центрі
- На об'їзній Ужгорода сталася смертельна ДТП
- Двоє науковців УжНУ увійшли до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України
- Поліцейські Ужгорода затримали раніше судимого за майнові злочини закарпатця, який пограбував АЗС
- EFFUSE-win у полі: перші спостереження, проби та фенологічні дослідження
- Наука, що рятує природу: Словаччина й Україна реалізують спільний екопроєкт у Карпатах
- Відбувся конкурс «Стартап УжНУ», де талановиті студенти презентували 13 інноваційних проєктів
- В Ужгороді поліція розкрила два грабежі: зловмисників затримано
- Поліція Ужгорода оперативно розкрила крадіжку з магазину техніки на понад пів мільйона гривень: причетного до злочину затримано
До цієї новини немає коментарів