Двоє закарпатців відстрілювалися з карабіна від "зелених кашкетів"!

Під час патрулювання прилеглої до кордону території прикордонний наряд відділу «Богдан» Мукачівського загону помітив зупинку транспортного засобу «Тойота Ленд Крузер» чеської реєстрації, з якого вийшло двоє невідомих та направились у бік державного кордону. На законну вимогу прикордонників зупинитись та надати документи чоловіки почали втікати, один з них здійснив кілька пострілів вгору. В свою чергу прикордонники здійснили попереджувальні постріли вгору, але це не зупинило зловмисників, які вдались до втечі у напрямку населеного пункту Богдан.
По даному факту прикордонники повідомили співробітників Рахівського відділення Національної поліції в Закарпатській області та розпочали оперативно-розшукові заходи. В ході проведеної перевірки вдалось встановити та затримати правопорушників. Ними виявились 30 та 25-річний жителі селища Богдан Рахівського району Закарпатської області. Крім того, правоохоронцями виявлено автомобіль-втікач, стріляну гільзу та вилучено мисливський карабін.
Затриманих осіб доставлено до відділу прикордонної служби «Богдан» з метою складання адміністративно-процесуальних документів за ст.ст. 202, 185-10 КУпАП. Пояснити свої вчинки затримані відмовились. Оцінку діям правопорушників та міру покарання визначатиме суд.
Джерело: Держприкордонслужба України
До теми
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- Українські та словацькі прикордонники провели тренінг зі спільного патрулювання кордону
- На кордоні з Угорщиною викрили спробу контрабанди сигарет
- У горах поблизу українсько-словацького кордону затримали групу порушників
- Військовослужбовці Чопського загону затримали п’ятьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон
- У Чопському прикордонному загоні відзначили річницю створення військової частини
- Мукачівські поліцейські затримали двох неповнолітніх, які незаконно заволоділи автівкою та погрожували власниці
- Дружині полеглого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду чоловіка
- Розтрата коштів під час ремонту траси на Закарпатті — про підозру повідомлено посадовцю обласної служби відновлення та розвитку інфраструктури
- Об’їжджали контрольний пост: провідника з двома порушниками зупинили прикордонники з поліцейськими неподалік від кордону з Угорщиною
- Прикордонники на Закарпатті вдосконалювали навички виявлення підроблених документів
- Прикордонники Чопського загону виявили спробу незаконного перетину кордону громадянином України призовного віку
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили серію підроблених «Зелених карт»
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні

До цієї новини немає коментарів