В Ужгороді горіли Skoda Oktavia та Deawoo Lanos – випадок зацікавив правоохоронців

О 03:20 07 лютого в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення про пожежу на вул. Грушевського, що в м. Ужгород. Об’єктами займання стали два автомобілі: Skoda Oktavia 2008 р.в. та Deawoo Lanos 2012 р.в., що знаходилися на прибудинковій стоянці.
Як вдалося з’ясувати, спочатку загорілася Skoda Oktavia, а далі пожежа поширилася на поряд розташовану Deawoo Lanos.

Для ліквідації пожежі до місця було направлено вогнеборців 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород. Усього працювало 9 чоловік особового складу та дві одиниці техніки.
О 03:38 пожежу вдалося локалізувати й о 03:57 ліквідувати повністю.

Завдана матеріальна шкода встановлюється, адже через запізніле повідомлення вогонь повністю знищив автомобіль Skoda Oktavia та пошкодив праву частину і багажне відділення автомобіля Deawoo Lanos.
Причину пожежі з’ясовують правоохоронні органи.

У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 38-річним солдатом Віктором Дяківим
- Традиційний велозаїзд «Big City Ride» в Ужгороді зібрав понад 100 000 на підтримку ЗСУ
- Завтра, 27 травня, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм
- В Ужгородському ліцеї «Інтелект» підняли Прапор Надії
- В Ужгороді завтра, 26 травня, проведуть в останню земну дорогу захисника Віктора Дяківа
- Скоїв ДТП у центрі Ужгорода та залишив місце події — патрульні встановили та розшукали водія (ВІДЕО)
- У День Героїв на Закарпатті відкрили Меморіал пам’яті полеглих захисників ФОТО
- Близько 100 заходів: як Закарпаття проведе Тиждень безбар’єрності
- 44 людини склали НМТ в ужгородському ліцеї №5: як минуло тестування
- Tolkовий Світлячок навчав енергоощадності дітей в Ужгородському ліцеї № 4
- В Ужгороді урочисто підняли стяг українських морських піхотинців та вручили нагороди рідних полеглих морпіхів
- Підтримка, що об'єднує: родини ужгородських захисників відновлювали сили на виїзному ретриті
- В Ужгороді нині попрощалися із полеглим солдатом Михайлом Тіщенком
- На Закарпатті шахраї телефонують від імені податківців. Будьте обережні!
- На Закарпатті гольф стане новим напрямом адаптивного спорту
- Закарпаття зустріло Героя: прах провідника українського державницького руху Андрія Мельника та його дружини Софії повернули в Україну
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку першому ректору Закарпатської академії мистецтв, професору Івану Небеснику
- Представники Ужгородського ліцею №3 передали Богдану Андріїву вітальну грамоту від Сенату Парламенту Чеської Республіки
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгородському замку відкрили експозицію про кав'ярні Будапешта

До цієї новини немає коментарів