Кінну підводу з краденими трубами зупинила поліція Закарпаття

Крадії завантажили залізяччя на воза й втекли.
Співробітники кримінальної поліції Мукачівського районного відділення разом з патрульними групи реагування затримали крадіїв у селищі Кольчино. Там зупинили кінну підводу з краденими трубами.
У поліції встановили особи грабіжників, ними виявилися троє непрацюючих мешканців селища Чинадієво. Награбоване вони мали намір здати на металобрухт.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України, тобто відкрите викрадення чужого майна. За скоєне грабіжникам загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років. Слідство триває.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям

До цієї новини немає коментарів