Іван Ковбаснюк у слаломі зазнав невдачі в першій спробі

Сьогодні на Олімпіаді в південнокорейському Пхьончхані відбулися змагання чоловіків-гірськолижників у слаломі. Серед учасників був і наш Іван Ковбаснюк, який стартував під 91 номером. Однак, на жаль, уже в першій спробі він не зумів проїхати всю дистанцію.
А переможцем став швед Адре Мюрер, срібло дісталося швейцарцю Рамону Зенхаузерну, а бронза – австрійцю Міхаелу Мату. Для І.Ковбаснюка – це завершальні змагання на Олімпіаді. Нагадаємо, що найкращий результат Іван показав у швидкісному спуску, де посів 49- у сходинку, а в слаломі-гіганті став 57-м.
Нагадаємо, що ще одна наша землячка – ужгородка Аннамарі Данча змагатиметься в гіганті-слаломі зі сноубордингу. Кваліфікаційні змагання через погодні умови відбудуться 24 лютого (мали бути 22 лютого).
Михайло АРДАНИК
До теми
- Стадіон «Авангард» в Ужгороді відзавтра змінює графік роботи
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
- На Ужгородщині проходять відкриті змагання з танцювального спорту «Uzhhorod Open – 2025»
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- В Ужгороді провели турнір з американського футболу пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
- Фінішував IX cезон Ужгородської футзальної ліги
- Відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв за версією UFMMA зібрав понад 200 учасників
- Благодійний Uzhhorod Half Marathon під цвітом сакур - масштабна спортивна подія відбудеться 12 квітня
- Відкритий чемпіонат Ужгорода із дзюдо об’єднав спортсменів із різних регіонів
- Турнір із мініфутболу до 36-ї річниці виведення військ з Афганістану відбувся в Ужгороді
- Відкритий Кубок Ужгорода з водного поло: юні спортсмени продемонстрували майстерність та силу духу
- Юний ужгородець став чемпіоном України із самбо
- В Ужгороді відбувся Відкритий чемпіонат міста з грепплінгу
До цієї новини немає коментарів