Наркотичні речовини, олія та цигарки, або вихідні на митному посту «Тиса»

Наркотичні речовини, олія та цигарки, або вихідні на митному посту «Тиса»
Протягом 3 та 4 березня у зоні діяльності пункту пропуску «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного вивезення та ввезення товарів. Незаконно перемісти цигарки, препарат із вмістом наркотичної речовини та олію через митний кордон намагалися громадяни України.

 

В одному випадку, заїхавши легковим автомобілем «RENAULT» на митний пост у напрямку виїзд з України, українець, який прямував у приватних справах до Угорщини, обрав «зелений коридор». На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було направлено митниками для проведення поглибленого огляду.

Попри переконання громадянина , що заборонених чи прихованих товарів у його автомобілі немає, у конструктивних порожнинах транспортного засобу виявлено 770 пачок цигарок торгівельної марки «Philip Morris» з акцизними марками України.

В іншому випадку – громадянин намагався ввезти в Україну медичний препарат іноземного виробництва «Lexotan 2,5mg/ml», який містить речовину «bromazepam» (бромазепам), віднесену до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів. Зауважимо, що згідно ч. 1 ст. 197 МК України у випадках, передбачених законом, на такі товари встановлено обмеження щодо їх переміщення через митний кордон України.

Також на митному посту у нашого співвітчизника, який повертався з Італії, було  виявлено не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні продукти харчування іноземного виробництва, а саме олія соняшникова «Olio per friggere», розфасована в пластикові каністри ємністю по 2 л кожна, торговельна марка – «VitaD’or», країна виробництва – Італія,  загальною кількістю  25 каністр (50 л).

У зазначених випадках дії громадян мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтями 472 та 483 Митного кодексу України. Вказані товари вилучено. Вартість олії потребує додаткової оцінки, вартість препарату «Lexotan 2,5mg/ml» склала 287,50 грн, вартість цигарок – 19 086 грн, вартість вилученого авто «RENAULT», 2003 року виготовлення, – 58 808 грн.

ДФС у Закарпатській області

 

05 березня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів