ЗНО з української мови: в Ужгороді зафіксували одне порушення

В Ужгороді участь у тестуванні взяли 1997 осіб, що становить 97,3 % від загальної кількості попередньо зареєстрованих, - повідомили в управлінні освіти Ужгородської міської ради. На 9 пунктах тестування в місті працювали 382 інструкторів. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали представники засобів масової інформації.
Під час тестування зафіксовано порушення процедури проходження ЗНО та дочасно припинено виконання сертифікаційної роботи: в одного з учасників виявили мобільний телефон.
Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії з причин, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування, подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
До теми
- Після 18 місяців у статусі зниклого безвісти в Ужгороді сьогодні попрощалися із 41-річним солдатом Олександром Шугаром
- У майстерні писанкарства в Ужгороді можна буде навчитися виготовленню традиційних закарпатських писанок
- У Закарпатському драмтеатрі імені братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв відкриють нову локацію – сцену-трюм.
- В Ужгороді попрощалися із 25-річним захисником Олексієм Бриньком
- Завтра, 6 лютого, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Олександра Шугара
- Допомога, що рятує та лікує: Ужгородська лікарня отримала 26 багатофункціональних ліжок
- «Від конкурсу до виставки: “Мій Ужгород” у світлинах закарпатських фотографів»
- У четвер, 5 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Бриньком
- Сучасне УЗД без кордонів: Ужгородська міська лікарня долучилася до міжнародного медичного проєкту ЄС
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим 27-річним захисником – сержантом Нацгвардії Василем Фрінцком
- Юридична підтримка родин в Ужгороді: у межах програми Roma Response відбулася консультаційна зустріч
- Ужгородська міська багатопрофільна лікарня отримала від благодійників медобладнання
- В Ужгороді завтра прощатимуться зі ще одним полеглим Захисником
- В Ужгороді відзначили першу річницю роботи Центру захисту прав людини в Закарпатській області
- Ужгородський скансен запрошує на тематичні заходи до прийдешнього свята Стрітення Господнього
- Інтенсив із відновлення психологічного добробуту для дітей загиблих Захисників України відбувся в Ужгороді
- Захисники «Рейду» подякували Ужгороду за підтримку та внесок в оборону України
- В Ужгород повернувся ще один Герой на щиті – сьогодні попрощалися із полеглим 46-річним захисником Андрієм Доглушевим
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- Завтра, 29 січня, в Ужгороді попрощаються із захисником Андрієм Долгушевим

До цієї новини немає коментарів