Закарпатець залишився і без мільйона, і без криптовалюти...

Правоохоронці намагаються отримати доступ до рахунку і документам продавця. Клопотання до Ужгородського міськрайонного суду про тимчасове доступі до речей і документів осіб, які отримали один мільйон гривень шляхом шахрайства, слідчий подав ще 8 травня.
"У ході досудового розслідування встановлено, що до скоєння правопорушення може бути причетний підозрюваний, якому на банківський картковий рахунок ПАТ КБ ПриватБанк були перераховані кошти в сумі 1000000 (один мільйон) гривень, в якості оплати за придбання криптовалюта Bitcoin. Однак надалі потерпілий не отримав ні криптовалюта, ні власних, перерахованих, засобів ", - йдеться в судовому рішенні.
Суд надав слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів підозрюваних. Але поки невідомо, чи вдасться домогтися повернення коштів. Слідство триває.
Джерело: Opendatabot
До теми
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- Увага водіям: обмеження руху в Ужгороді на вулиці Академіка Шпеника 21 березня
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Будівлю Єврейської синагоги з села Великі Ком'яти перевезуть у скансен в Ужгороді
- В Ужгороді сьогодні двом ветеранам передали безкоштовні квартири
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним підполковником Олександром Сахнюком
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 51-річним солдатом Михайлом Швандою
- Завтра, 11 березня, в Ужгороді попрощаються із військовим Олександром Сахнюком
- «Борітеся – поборете!» – у центрі Ужгорода відбувся поетичний марафон «Шевченкові читання. Мовою Кобзаря»
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним старшим солдатом Андрієм Жабським
- Завтра, 10 березня, в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Швандою
- В Ужгороді відбулися урочистості до 212-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка
- Завтра Ужгород прощатиметься із полеглим Героєм
- Стартував міський конкурс «Ужгород очима школярів»
- Обласний музей народної архітектури та побуту проведе виставку «Жінка в традиційній культурі Закарпаття»
- Ужгород знову в жалобі: в останню земну дорогу провели 54-річного захисника Бориса Тараненка

До цієї новини немає коментарів