На 25 відсотків зменшився рівень підліткової злочинності на Закарпатті

В Закарпатській області нині мешкає понад 2 тисячі дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, більшість з них – 85 відсотків – охоплені сімейними формами виховання.
Щороку зменшується кількість дітей, які перебувають в інтернатах. У 2013-му таких було більше чотирьох сотень, нині ж – двісті п’ятдесят. В краї діють 49 дитячих будинків сімейного типу та 59 прийомних родин, де виховуються майже чотири сотні дітей.
Про це під час брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА повідомила начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Світлана Якімеліна.
Цифри за результатами першого кварталу вказують, в області на 25 відсотків зменшився рівень підліткової злочинності порівняно з відповідним періодом минулого року (з 128 до 96 злочинів). Водночас в області фахівці спостерігають тенденцію до зростання кількості дітей, які перебувають на обліку з приводу жорстокого поводження, а також тих, що проживають у неспроможних родинах.
На обліку відповідних служб сьогодні перебуває 25 дітей, які систематично самовільно залишають місце постійного проживання. З початку року до поліції надійшло 68 заяв від закарпатців щодо зникнення та розшуку дітей.
Джерело: Прес-центр Закарпатської ОДА
До теми
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з громадським діячем Пітером Бобером із Корвалліса
- В Ужгороді сьогодні провели в останню земну дорогу 49-річного Героя Бориса Барча
- «Світло віри і сили: сакральні пам'ятки Закарпаття з колекції ужгородського скансену» - завтра в Ужгороді відкривається унікальна виставка
- Завтра, 12 листопада, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Бориса Барча
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгородській міськраді нагородили працівників соціальної сфери, партнерів та благодійників
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Завтра Ужгород попрощається із полеглим Героєм
- В Ужгороді перевіряли готовність Пунктів незламності
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла

До цієї новини немає коментарів