На Закарпатті у власність учасникам АТО передано 1973 га землі

На сьогодні у Закарпатській області учасники АТО вже отримали у власність 1973 земельні ділянки, а саме: 1010 ділянок загальною площею 100 га – для ведення садівництва, 425 ділянок загальною площею 488 га – для ведення особистого селянського господарства, 463 ділянки загальною площею 39 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд і 75 ділянок загальною площею 4 га - для індивідуального дачного будівництва.
Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області із земель державної власності надано військовим 1513 ділянок загальною площею 546 гектарів. Органами місцевого самоврядування регіону надано 460 ділянки загальною площею 79 га.
Найбільшу кількість земель для учасників АТО відвели в Ужгородському (840 ділянок загальною площею 154 га) та Рахівському (307 ділянок загальною площею 41 га) районах.
Загалом у Закарпатській області отримано 6772 заяви від учасників АТО про надання земельних ділянок у власність.
Довідково : на сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.Прес-служба Закарпатської ОДА
До теми
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Обласному клінічному центру нейрохірургії та неврології – 20 років
- AquaFest в Ужгороді та Мукачеві: інтерактивна наукова екоподія про воду, екологію для молоді
- Закарпаття – у п'ятірці регіонів із найбільшою кількістю ДТП на залізничних переїздах
- Біблійна виставка вишитих картин в Ужгородському греко-католицькому кафедральному соборі
- Лікарі Закарпатської обласної лікарні разом з американськими колегами виконали складні операції українським бійцям
- День донора для потреб ЗСУ провели в Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні
- Екскомандиру "Карпатської Січі" Олегу Куцину присвоїли посмертно звання "Герой України" з орденом "Золота зірка"
- Ветерани підкорили зимовий Петрос під час реабілітаційної мандрівки
- 10 операцій за два дні: в обласній дитячій лікарні допомогли маленьким пацієнтам із складними патологіями
- Долучайтеся: Закарпатська обласна станція переливання крові створила спільноту у Viber «Шукаю Донора: Ужгород»
- Простір підтримки і відновлення: як Центр життєстійкості допомагає родинам в Ужгороді
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- На Закарпатті військові НАТО і Сил оборони України піднялись на Говерлу й відкрили мурал Армії громад України
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм

До цієї новини немає коментарів