В Ужгороді проходить Відкритий чемпіонат світу з шидокан-карате

У перерві між боями відбулося офіційне відкриття змагань, у якому взяв участь і міський голова Богдан Андріїв. Богдан Євстафійович привітав усіх учасників світового чемпіонату, подякував гостям з-за океану, які подолали десятки тисяч кілометрів, щоб приїхати до Ужгорода, батькам, тренерам, побажав успіхів та перемог спортсменам.
Богдан Андріїв подякував і меценатам, завдяки яким стало можливим проведення таких грандіозних змагань в Ужгороді, персонально - організаторам чемпіонату - Михайлу та Ірині Годинцям.
Підтримку у проведенні турніру надала й Ужгородська міська рада.
Почесний гість турніру - Канчо Йосідзі Соено, засновник шидокан-карате. Три роки тому, коли чемпіонат світу проходив у Будапешті, Бранч-президент шидокан- карате в Україні, голова Закарпатської обласної федерації шидокан-карате Михайло Годинець запросив Йосідзі Соено до Ужгорода, тоді він провів міжнародний семінар. Саме тоді ж Канчо Йосідзі Соено і прийняв рішення, що чемпіонат світу з шидокан-карате у 2018-ому відбудеться саме в обласному центрі Закарпаття. Сьогодні - він вдруге у нашому місті, завтра також проведе семінар.
Учасники чемпіонату змагаються у таких у розділах: - KNOCKDOWN KARATE (дорослі) - SHIDOKAN GLOVES (дорослі) - KATA (16 років +) - TRIATHLON (дорослі) - KNOCKDOWN KARATE (діти, юнаки та юніори). До обіду боролися діти, зараз розпочнуть боротьбу дорослі.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міськради





















До теми
- «Закарпатське ведмежа» - відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з кіокушинкай карате
- Ужгородські школярі – бронзові призери всеукраїнських змагань з гандболу
- Юні ватерполісти з Ужгорода – чемпіони України
- «Uzhgorod Swimming Open» – в обласному центрі відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання
- В Ужгороді тривають Всеукраїнські змагання зі спорту на пілоні та повітряної акробатики
- Ужгород лідирує: 10 команд школярів представлятимуть Закарпаття на Всеукраїнському етапі спортивних змагань
- В Ужгороді відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед школярів
- Стадіон «Авангард» в Ужгороді відзавтра змінює графік роботи
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
- На Ужгородщині проходять відкриті змагання з танцювального спорту «Uzhhorod Open – 2025»
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- В Ужгороді провели турнір з американського футболу пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
- Фінішував IX cезон Ужгородської футзальної ліги
До цієї новини немає коментарів