Угорська поліція запрошує дітей українських правоохоронців до Міжнародного табору дорожнього руху

Співпраця між угорською та закарпатською поліцією налагоджена уже не перший рік. Тісні зв’язки правоохоронці підтримують повсякчас. Особливо виразно це помітно у питаннях організації відпочинку для дітей правоохоронців. От і сьогодні, до Чопа з почесною місією вручення закарпатським правоохоронцям запрошень до літнього табору, прибула делегація з Угорщини.


«Ми не хочемо зраджувати традиції, яка вже прижилася у нас. Я кажу саме про організацію цього літнього відпочинку для наших дітей. Табір організовується уже не вперше, а тому ми вже на практиці знаємо, що такий відпочинок приносить дітям не тільки радість, але і є корисним для усіх», – зазначив представник делегації, заступник по громадській безпеці керівника поліції Управління поліції Саболч-Сатмар-Берегської області і головний радник поліції, полковник поліції доктор Жолт Гудак. - Важливу роль у організації цьогорічного табору відіграє саме дорожня поліція нашого регіону. Аби на заваді нашим планам не стали бюрократичні перепони, ми вирішили передати путівки заздалегідь. На оформлення документів у майбутніх відвідувачів табору є місяць, протягом якого можна усе владнати.
Тож у липні чекаємо на вас у Ньїредьгазі, де, сподіваємося, дітям неабияк сподобається, адже ми докладемо максимум зусиль для того, щоб учасники табору почувалися комфортно протягом усього відпочинку».
XVIII Міжнародний табір дорожнього руху стартує 24 липня. Відпочиватимуть діти там до кінця місяця, а отже у них буде час, аби познайомитися, потоваришувати та налагодити зв’язки на майбутнє.
Від імені Головного управління Нацполіції Закарпаття виступив заступник начальника закарпатських правоохоронців, полковник поліції Іван Пеняк. Він подякував угорській стороні за плідну співпрацю та висловив побажання щодо подальшого розвитку відносин між управліннями:
«Хочу висловити слова вдячності за надану дітям правоохоронців можливість відвідати організований вами табір. Для нас дуже важливим є подальший розвиток співпраці між нашими управліннями. Зі свого боку хочу наголосити, що до літнього табору, який ви організовуєте, з української сторони поїдуть не тільки діти закарпатських правоохоронців. На відпочинок до Ньїредьгази вирушать також діти з Донецької та Луганської областей. Нам приємно, що угорська сторона йде нам на зустріч і готова забезпечити діток усім необхідним. У майбутньому, сподіваюся, наші зв’язки тільки покращуватимуться, що дозволить говорити уже й про повноцінний обмін досвідом».



Наприкінці зустрічі представники делегації підписали відповідні угоди про співпрацю.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Простір підтримки і відновлення: як Центр життєстійкості допомагає родинам в Ужгороді
- Поліція затримала зловмисника, який кинув бойову гранату в будинок правоохоронця у Виноградові
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- Перші в області: в Ужгороді народилися двійнята після повного циклу екстракорпорального запліднення за програмою НСЗУ
- Поліція Закарпаття розслідує вибух на території приватного домоволодіння у Виноградові
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- Закарпатських школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2026».
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- Більше уваги до кожної дитини: на Закарпатті прокуратура вимагає збільшити кількість фахівців служб у справах дітей у 8 територіальних громадах
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої

До цієї новини немає коментарів