Закарпатська ДФС: змінили основне місце обліку – необхідно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів ЕЦП

Головне управління ДФС у Закарпатській області звертає увагу платників податків, що відповідно до ст. 7 Закону України від 22.05.2003 № 852-IV «Про електронний цифровий підпис» та пп. 3.4.6 п. 3.4 розділу 3 Договору про надання послуг електронного цифрового підпису, затвердженого наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України від 29.11.2017 № 150, підписувач зобов’язаний своєчасно надавати центру сертифікації ключів інформацію про зміну даних, відображених у сертифікаті ключа та/або реєстраційній картці.
Отже, у разі зміни адреси місця обліку суб’єкта господарювання або фізичної особи, заявнику необхідно звернутися до центру сертифікації ключів з заявою на скасування посилених сертифікатів, які містять недостовірну інформацію, та надати пакет реєстраційних документів для формування нових посилених сертифікатів.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- Закарпатська митниця: цьогоріч збільшилося ввезення електромобілів
- У бізнесовій спільноті Закарпаття з початку року – понад 6500 новостворених суб’єктів господарювання
- З початку 2025 року Закарпатська митниця вже видала понад 6 тисяч сертифікатів на експорт товарів
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 31,5 млрд грн податкових платежів
- Закарпатська митниця: надходження до Держбюджету щороку зростають - за 11 місяців 22,7 млрд грн
- На Закарпатті податківці видали суб’єктам господарювання 6837 ліцензій на право торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального
- Досягнуто понад 50 мільйонів кВт·год чистої енергії, виробленої завдяки вітрякам у Нижньоворітській громаді
- Закарпатський експорт у 2025 році наблизився до $1 млрд — дані за дев’ять місяців
- У результаті ревізії тергромаді на Закарпатті відшкодовано близько 700 тисяч гривень
- Платники Закарпаття з початку року сплатили майже 11,4 млрд грн ЄСВ
- Понад 6,6 мільярда гривень податків сплатив цьогоріч релокований на Закарпаття бізнес
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – майже 1,3 млрд грн єдиного податку
- Понад 308 млн грн податків сплатили закарпатські лісові господарства ДП "Ліси України" протягом 2024 року
- Інвестиція у майбутнє: релокована компанія SHEMAX презентувала в УжНУ сучасне обладнання
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету майже 27,6 млрд грн податкових платежів
- Понад 20 млрд грн митних платежів скерувала у Держбюджет Закарпатська митниця за 10 місяців 2025 року
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили під час ревізії закарпатської «швидкої»
- На Закарпатті встановлюють три установки для зберігання енергії
- Закарпатські студенти можуть взяти участь у конкурсній програмі “Мій шлях до першого авто”
- На Закарпатській митниці оформили понад 1,4 тисячі вживаних авто: до держбюджету надійшло понад 200 млн грн

До цієї новини немає коментарів