Американську драму про парадоксальну любов показав театр в Ужгороді

Актори (Олександр та Світлана Мавріц) впродовж півтори години тримають зал у напрузі, демонструючи всію гаму емоцій, які спалахують між багаторічними коханцями. Парадоксальна історія викликала у глядачів то сміх, то сльози. Адже на сцені кожен бачив… себе.
Вистава атмосферна, зі стилістикою повоєнної Америки, з чудовим художнім і музичним оформленням та розкішними балетними номерами чотирьох молоденьких покоївок у готелі, де розгортається ця неймовірна «лав сторі». Вдячні глядачі довго не відпускали акторів та авторів зі сцени, щиро аплодуючи та вигукуючи «Браво!». Вистава належить до тих, які хочеться переглянути ще не раз.
«Це серйозна робота, – коментує київський режисер Віталій Семенцов, який спеціально приїхав на ужгородську прем’єру. – П’єса дуже складна. Я б її побоявся взяти до роботи, бо грати акторам різницю в 25 років і тримати зал та ще й на малій сцені, де все під збільшувальним склом, це неймовірно складно. Тут не збрешеш. Михайлу Фіщенку це вдалося. Він знайшов філігранну точність режисерської концепції і підтвердив свій минулорічний диплом з відзнакою. Гарно вибудував балетні номери, які обрамлюють дію, доповнюють виставу. У театрі росте талановитий, креативний балетмейстер Дмитро Сньозик. Сьогодні на сцені був справжній театр».
«Вистава «The same time next year», як і попередні вистави на нашій малій сцені, схвилювала, зачепила за живе. Захотілося помовчати, подумати про себе, провести паралелі зі своїм життям, зрештою, вистава спровокувала самій собі поставити деякі питання… Попри те, що актори, з погляду моралі поводилися не зовсім етично, їх не хотілося засуджувати. Їхні стосунки викликали у глядача потребу аналізу, розуміння, а в декого, може, і заздрість…» – коментує викладач кафедри туризму та міжнародних комунікацій УжНУ Оксана Панько.
Другий показ «Same time, next year» («Наступного року в цей же час») відбудеться в п’ятницю, 6 липня, о 18.30. На сцені гратиме інша пара акторів – заслужений артист України Степан Барабаш та Наталія Немеш-Фечо. Щоправда, квитків на другий показ прем’єри вже майже не залишилося.
До теми
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
До цієї новини немає коментарів