22 серпня оголосили результати фотоконкурсу «Закарпаття: у кадрі та серці»

Підсумки оголошені!
Конкурс було організовано громадською організацією «Закарпатська туристична організація «Панонія» та видавництвом ТОВ «Рік-У» за підтримки Управління туризму та курортів Закарпатської обласної державної адміністрації
– обласної військової адміністрації.На розгляд журі було представлено 850 світлин 70-х авторів, з яких по 5 номінаціям стали переможцями:
1. Природа Закарпаття Лариса Угрин «Світанок на Синевирі» 2. Міста і села Руслан Сюзев «Паланок» 3. Люди та традиції Олена Гайдук «Гамора» 4. Закарпаття гостинне Андреа Фогаш «Ковзанка» 5. Закарпаття унікальне Андрій Моков «Ліхтар».У вересні заплановано проведення фотовиставки найкращих світлин, на відкритті якої відбудеться нагородження лауреатів і призерів, вручення призів та особливих відзнак.




До теми
- День місцевих традицій відбудеться у Синевирській Поляні: що буде цікавого
- Лемки, бойки, гуцули та долиняни в одній залі: музей ім. Т. Легоцького оновив унікальну експозицію
- В Ужгородському замку розкажуть про життя та спадщину Кароя Мейсароша
- Фестиваль «Кіно сусідів» оприлюднив програму: що покажуть цього року
- На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
- Спадщина гуцулів: скансен запрошує на ексклюзивну кураторську екскурсію
- Фільм "Вічник" за книгою закарпатського письменника Мирослава Дочинця придбали для показу в чотирьох країнах
- Заслужений академічний Закарпатський народний хор отримав статус національного
- «Між формою і знаком» – в Ужгороді представили персональну виставку робіт Едуарда Приходька
- В Ужгородському замку представили доробок одного з найкращих знавців кримськотатарської орнаменталістики Рустема Скибіна
- Маловідомі сторінки історії Закарпаття: в Ужгородському замку відбудеться лекція про Едмунда Егана
- Хор «Кантус» завершив концертний сезон хоровою композицією «Надія»
- В Ужгородському замку відкриють виставку «Qalqan / Щит», присвячену кримськотатарській культурі
- Ужгородців та гостей міста запрошують на тематичну екскурсію про любовну магію Закарпаття
- В Ужгородському замку відкрили першу в історії музею виставку раритетних друкарських машинок
- До 56-річчя скансену в Ужгороді відкриють дві тематичні виставки з фондової колекції
- 40-річний ювілей відзначив народний ансамбль танцю «Джерельця Карпат»
- Виграйте Гран-прі та частину призового фонду у 200 тисяч гривень: стартував конкурс «Золото Карпат»
- Чотири прем'єри за тиждень: Закарпатський муздрамтеатр готується до закриття ювілейного сезону
- «Барви та краса Карпатських вершин» – виставку художніх робіт відкрили в атріумі облдержадміністрації

До цієї новини немає коментарів