Дитячі закарпатські футбольні команди виборюють срібло в Словаччині

Найскоріше завершив свою участь у турнірі серед закарпатців Зінедін U-11, який поступившись в останньому матчі групи не зміг пробитись до чвертьфіналу. У грі за 11 місце підопічні Євгена Бібікова зіграли внічию з M?K Tesla Stropkov 0:0, але поступились по пенальті 0:2.
Наймолодші закарпатці на турнірі Зінедін U-9 з третього місця в групі вийшов до чвертьфіналу, але мінімально поступився майбутньому чемпіону Джуніор Брашов 1:2. У півфіналі за 5-8 місця у грі з румунським Club Sportiv INTER GALAXY зіграв 2:2, але програв по пенальті 3:4. У поєдинку за 7 місце команда Андрія Ізая здолала румунський ACS Ghiroda 1:0.

Зінедін-Фаворит U-12 також з третього місця пробився до однієї восьмої, де пройшов білоруський COR Brest 1:0, а в чвертьфіналі з майбутнім чемпіоном польською UKS Polonia Slubice зіграв внічию, в серії пенальті програв 3:5. У півфіналі за 5-8 місце команда Лободи та Рогача поступилась пряшівському Татрану 0:4, а в грі за 7 місце перемогли SK Super Nova Riga 2:1.
СДЮСШОР U-12 з другого місця пробився до однієї восьмої, де переграв Зміну з Білої Церкви 2:0, у чвертьфіналі пройшли SK Super Nova Riga 1:0. У півфіналі з литовцями FC Garliava розписали мирову 0:0, а по пенальті поступились 2:4. У матчі за бронзу ужгородці зійшлися з литовцями FC Gauja Valmiera, яких перемогли 2:0.
СДЮСШОР U-10 з максимальним результатом пройшов груповий етап, здобувши 8 перемог. У чвертьфіналі переміг румунський Cautis Steaua Sudului 3:0, у півфіналі їх чекала доля своїх старших одноклубників – нічия з Juniorul Brasov і поразка по пенальті 2:3. У поєдинку за третє місце підопічні Юрія Шукаля виграли у румунської ACS Junior Galati 2:1.
До теми
- Благодійний футбольний турнір на честь ветеранів війни та пам'яті загиблих захисників провели на Закарпатті
- Близько 200 учасників з Ужгорода, Львова та Мукачева змагаються у Відкритому новорічному турнірі з фехтування, присвяченому ЗСУ
- В Ужгороді відбувся новорічний турнір із боксу
- Закарпатка Аннамарі Данча вперше в кар'єрі дісталася півфіналу на Кубку світу
- В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
- В Ужгороді відбувся відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup»
- ГО «Великі Перемоги» підсумувала в Ужгороді футбольний сезон-2025 та відзначила юних спортсменів
- В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з кікбоксингу
- Командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів з художньої гімнастики відбулися в Ужгороді
- Чопський прикордонник виборов бронзу на змаганнях серед ветеранів і військовослужбовців «Звитяга Нескорених»
- На Закарпатті відбудуться міжнародні змагання з довгих нардів
- В Ужгороді триває 20-й ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Карпатія 2025»
- В Ужгороді цими днями – чемпіонат України з дзюдо
- В Ужгороді відбувся чемпіонат області зі спортивного орієнтування
- Півфінал Кубку області з волейболу: "УжНУ" поступився "Імпульсу"
- 130 ветеранів з усієї України змагалися у Хусті на турнірі «Карпатський виклик»
- Блискучий виступ у Сату-Маре: юні дзюдоїсти з Ужгорода завоювали 9 медалей міжнародного турніру
- Ужгородська таеквондистка Марія Королович – дворазова призерка чемпіонату світу
- В обласному центрі відбувся перший «UZHTRAIL 2025»
- Ужгородців запрошують у неділю на благодійний забіг у Шахтинському лісі

До цієї новини немає коментарів