Ужгородський крадій "обчистив" приватне помешкання на 30 тисяч гривень

В одному йшлося про проникнення через вікно до приватного будинку. Невідомий зняв протимоскітну сітку, потрапив до кімнати та вийняв із шухляди золоті прикраси. В іншій заяві зазначалося, що хтось потрапив в квартиру через відчинений на ніч балкон та виніс майна на 30 тисяч гривень.
Поліція встановила, що в обох випадках до крадіжок був причетний один і той же чоловік – 32-річний ужгородець, який вже притягувався до відповідальності за майновий злочин. Для пошуку крадія залучалася службова собака кінологічного центру поліції Закарпаття.
Чоловік у скоєному зізнався, частину краденого у нього вилучено. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. За обома фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 3 ст. 185 ККУ, тобто крадіжка з проникненням. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Слідство у справах триває, поліція вивчає можливість причетності фігуранта цих кримінальних проваджень до інших аналогічних злочинів.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Чопі поліція затримала місцевого жителя за підозрою в організації незаконної переправи військовозобов’язаних через кордон
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні поліцейським
- На Закарпатті СБУ та ДБР блокували чергову «ухилянтську» схему
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію до Шелестівської церкви Архістратига Михаїла
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу порушників
- В Ужгороді поліцейські затримали рецидивіста, який викрав велосипед із території школи
- Ужгород завтра, 14 листопада, прощатиметься зі ще одним захисником
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з громадським діячем Пітером Бобером із Корвалліса
- В Ужгороді сьогодні провели в останню земну дорогу 49-річного Героя Бориса Барча
- «Світло віри і сили: сакральні пам'ятки Закарпаття з колекції ужгородського скансену» - завтра в Ужгороді відкривається унікальна виставка
- СБУ повідомила деталі масштабної схеми з «трансферу» ухилянтів до ЄС
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- Поліцейські Тячівщини затримали зловмисника, який побив пенсіонерку
- Близько 1000 постанов за перевищення дозволеної швидкості винесли закарпатські патрульні з початку листопада
- Судитимуть ужгородця, який в гаражі облаштував нелегальний тютюновий цех – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- Перевозили в мікроавтобусі під будматеріалами: поліція Рахівщини викрила схему переправлення осіб через кордон
- Пісня для захисників: на Закарпатті соліст гурту «Шабля» Володимир Гейзер виступив для ветеранів війни
- Фотопастки Ужанського нацпарку зафіксували бурих ведмедів
- 49 водіїв на Закарпатті оштрафували за користування телефоном за кермом з початку листопада
- Продавали автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: за матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть двох закарпатців

До цієї новини немає коментарів