Закарпатський стрілець влаштував "полювання" на "кривдника", а потім втік на авто

Сьогодні, 13 липня, на лінію «102» надійшло повідомлення від жительки Сваляви про хуліганство. Жінка розповіла, що місцевий житель вистрілив із пістолета в її чоловіка. Слідчо-оперативна група на місці події поспілкувалася із заявницею.
За її словами, близько 10:25 34-річний чоловік біля будинку заявниці стріляв з предмета, схожого на пістолет, в сторону її чоловіка – 42-річного місцевого мешканця. Звідти він, за інформацією заявниці, поїхав у невідомому напрямку на автомобілі марки «Audi Q7». Потерпілий пояснив правоохоронцям, що між ним та нападником були тривалі неприязні відносини.
Співробітники поліції розшукали чоловіка, на якого вказали особи, його запросили до Свалявського відділення для відбору пояснень. 34-річний житель райцентру факт пострілу заперечив та надав правоохоронцям свій спецзасіб для експертного дослідження. За даним фактом проводиться перевірка.
Попередня правова кваліфікація – ч. 4 ст. 296 ККУ, тобто хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників

До цієї новини немає коментарів