Контрабандист-закарпатець постане перед судом

Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт щодо закарпатця, який з порушеннями встановленого порядку здійснення міжнародних передач, намагався перемістити через державний кордон товари, що підлягають державному експортному контролю (ч.1 ст. 333 КК України).
Встановлено, що підозрюваний намагався перевести до Угорської республіки запчастини подвійного призначення, які можуть використовуватись у військовій сфері, проте був затриманий працівниками Закарпатської митниці ході проведення митного контролю.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснював слідчий відділ У СБУ в Закарпатській області.
Довідково:
за вчинення даного злочину, передбачене покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- Прокуратура викрила багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу на Свалявщині
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні поліцейським
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію до Шелестівської церкви Архістратига Михаїла
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу порушників
- За позовом прокуратури підприємство сплатить майже пів мільйона гривень за незаконне користування землею у Виноградові
- Ужгород завтра, 14 листопада, прощатиметься зі ще одним захисником
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з громадським діячем Пітером Бобером із Корвалліса
- В Ужгороді сьогодні провели в останню земну дорогу 49-річного Героя Бориса Барча
- «Світло віри і сили: сакральні пам'ятки Закарпаття з колекції ужгородського скансену» - завтра в Ужгороді відкривається унікальна виставка
- СБУ повідомила деталі масштабної схеми з «трансферу» ухилянтів до ЄС
- Судитимуть ужгородця, який в гаражі облаштував нелегальний тютюновий цех – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- На Закарпатті четверо переправників постануть судом
- Перевозили в мікроавтобусі під будматеріалами: поліція Рахівщини викрила схему переправлення осіб через кордон
- Апеляційний суд залишив у силі вирок трьом особам за сексуальне насильство щодо неповнолітньої на Закарпатті
- Завтра, 12 листопада, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Бориса Барча
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- Прикордонники затримали на Закарпатті затримали за підозрою у підробленні документів для перетину кордону
- В Ужгородській міськраді нагородили працівників соціальної сфери, партнерів та благодійників
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Завтра Ужгород попрощається із полеглим Героєм

До цієї новини немає коментарів