Надзвичайники Закарпаття опікуються дитячими таборами на Перечинщині та Свалявщині

19 липня перечинські рятувальники навідалися до вихованців дитячого релігійного табору, що в селі Турички, аби провести з ними інформаційно-роз’яснювальну роботу.
Фахівці ДСНС розповідали присутнім про пожежі та надзвичайні ситуації, які виникали на території району. Окремо рятувальники звернули увагу на дотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, наголосили на основних правилах безпечного відпочинку у лісових масивах та біля водойм.
Також під час заходу всі бажаючі змогли відчути себе справжніми вогнеборцями: приміряти бойовий одяг та каски, пустити воду з пожежного рукава. Усі з цікавістю розглядали пожежний автомобіль та дізнавались про специфіку роботи вогнеборців.
Аналогічний захід провели й свалявські надзвичайники на території Тибавської ЗОШ І-ІІ ступенів. Тут діти, крім ознайомлення з правилами безпеки життєдіяльності, мали також можливість посидіти у кабіні автомобіля та спостерігати, як рятувальники долають вогняну стихію за допомогою піни. Не обійшлося і без фото на згадку про візит рятувальників.
На завершення заходів рятувальники кожному вручали яскраві листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.
Джерело: У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- Діти Донеччини відправились на відпочинок та реабілітацію в Карпати
- Програма активностей на літо в межах проєкту «Зелені скарби Карпат» від ГО «Щасливі діти»
- Закарпаття знову прийняло евакуаційний потяг - цього разу із Донеччини
- Як називали дітей у 2024 році, зокрема й на Закарпатті? Мін'юст назвав найпоширеніші та рідковживані імена
- У закарпатському облмуздрамтеатрі запрацювала дитяча театральна студія
- Не залишатися осторонь: рятувальники-верхолази Аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС Закарпаття працюють на Харківщині
- Асистент дитини: як працює послуга соціального супроводу під час інклюзивного навчання в Ужгороді?
- Увага! На Закарпатті – сніголавинна небезпека
- На Закарпатті створили адаптаційний прихисток для дітей, яких повернули з-за кордону
- Простір для дітей відкрили в Закарпатському обласному центрі зайнятості
- Персональні подарунки отримали поранені захисники від ужгородських школярів
- В Ужгороді батько змушував малолітню дитину просити гроші, сам спостерігав на відстані
- У закарпатки, яка пиячила, вилучили трьох дітей
- Із початку року закарпатські надзвичайники врятували 99 життів під час пожеж
- «Канікули в горах»: табір для сімей загиблих військових працює на Закарпатті
- Майже 20 маленьких закарпатців із з вродженими та набутими вадами отримали шанс на повноцінне життя
- «Живі книги» в Ужгороді розповіли, як вберегти дітей від інтернату та подарувати сімейне тепло
- На Донеччині триває чергове відрядження закарпатських піротехніків
- Понад 300 ромських дітей в Ужгороді пройшли підготовку перед вступом до школи
- Високогір’я Карпат уже вкрило снігом
До цієї новини немає коментарів