В УжНУ виховують не просто майстрів своєї справи, а особистостей, які знайдуть себе у світі

Факультет історії та міжнародних відносин в об’єднаному вигляді функціонує вже два роки й готує спеціалістів з таких напрямів освітнього ступеня «Бакалавр», як «Середня освіта (Історія)», «Історія та археологія (Археологія, Центральноєвропейські студії, Американістика)», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (Міжнародні відносини, Міжнародна інформація, Країнознавство)», «Маркетинг», «Менеджмент»; «Культурологія». Також можливо здобути ступінь «Магістра» за спеціальностями «Середня освіта (Історія)», «Історія та археологія», «Країнознавство», «Управління інноваційною діяльністю» чи «Бізнес-адміністрування».
Надія Керецман
«Наш факультет пропонує вивчення історії, котра є базою інших наук, дає змогу пізнавати минуле світу. Студенти після закінчення навчання можуть реалізуватися в багатьох сферах, але насамперед стають учителями, науковцями – тому двері до нашої магістратури й аспірантури завжди відкриті», – заохочує абітурієнтів Надія Керецман.
«Одними з найпопулярніших спеціальностей у нас є «Менеджмент» і «Маркетинг», адже без управлінців нині неможливо уявити собі роботу будь-якої організації. Тому ми готуємо адаптованих до ринкових умов спеціалістів, які вміють приймати рішення та успішно вести бізнес» – додає Вікторія Бондаренко.
Віталій Андрейко
Віталій Андрейко продовжує: «Один із найперспективніших напрямів у нас – міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. Нині потреба відстоювати інтереси держави на різних рівнях, зокрема й зовнішньополітичному, є не просто актуальною – нагальною. Тож на фахівців такого роду є попит».
Про інновації та свіжі проекти на факультеті розповідає Надія Керецман: «Цьогоріч ми відкрили нову спеціальність – «Культурологія». Думаю, вона має зацікавити творчу молодь. На нашому факультеті діє система подвійних дипломів – кращі студенти проходять практику й стажування за кордоном».
«Протягом останніх трьох років наша молодь стажувалася й навчалася у Братиславі, Будапешті, Відні, їздили до Литви, Польщі, США, де мала можливість ознайомитися з системою освіти у вишах, з роботою дипломатичних структур», – додає Віталій Андрейко.
Вікторія Бондаренко
Про перспективи ж працевлаштування випускників говорить Вікторія Бондаренко: «Найбільшим плюсом нашого факультету є те, що студенти, ще не завершивши навчання, вже нерідко працевлаштовані. Різні організації, установи постійно потребують кваліфікованих фахівців, тому ми сміливо рекомендуємо їм наших вихованців на різні посади».
Цікавим є й життя факультету поза навчанням. Студенти беруть участь у різних заходах, конкурсах, традиційних святах на кшталт «Міс ФІМВ», «Тижня факультету» чи «Боґрач-фесту». Підрозділ організовує поїздки Закарпаттям для ознайомлення з менталітетом та історією краю, а також за кордон – для глибшого пізнавання європейських міст. Навчання тут ефективне за рахунок симбіозу молодих інновативних і досвідчених викладачів.
Тож обирайте – не пошкодуєте!
Довідкова інформація
Сертифікати ЗНО, потрібні для вступу
– на спеціальності «Середня освіта (історія)» й «Історія та археологія» Українська мова та література Історія України Іноземна мова / Географія
– на спеціальність «Культурологія»: Українська мова та література Історія України Іноземна мова / Географія
– на спеціальність «Менеджмент»: Українська мова та література Математика Іноземна мова / Географія
– на спеціальність «Маркетинг»: Українська мова та література Математика Іноземна мова / Географія
– на спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (Міжнародні відносини, Країнознавство, Міжнародна інформація):
Українська мова та література Іноземна мова Історія України / Математика
Тетяна Проданець, першокурсниця відділення журналістики УжНУ
До теми
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Сакурове диво Ужгорода: як прищеплюють дерева і чому іноді на одному — два цвіти
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- «Біологія — це моє!» — конкурс фото та відео до Дня довкілля для школярів від біологічного факультету УжНУ
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів