Викрадача чужих цінностей розшукала поліція Закарпаття

Чоловік повідомив, що у період часу з 9:00 по 12:00 29 липня до його помешкання проникла невідома особа, яка викрала звідти мобільний телефон, золоті сережки та близько 16 тисяч гривень, які потерпілий зберігав у помешканні.
За даним фактом у поліції розпочали перевірку. Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка з проникненням.

Особу викрадача речей від виноградівця встановили за допомогою заходів у рамках операції «Мігрант». У злочині обгрунтовано підозрюється 27-річний раніше судимий за майнові злочини виноградівець. Чоловіка опитали, у нього знайшли і речові докази. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді розшукали дитину, яка не повернулася додому
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- За матеріалами поліції Мукачева засуджено зловмисника, який погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- У 94 роки за новими враженнями: у Берегові оформили перший закордонний паспорт для довгожительки
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати

До цієї новини немає коментарів