Затверджено статус і завдання Секретаріату Президента
Президент України Віктор Ющенко затвердив статус і завдання Секретаріату Президента, передають Українські новини.
Про це сказано в указі ? 1548/2005 від 4 листопада.
Головне завдання Секретаріату - забезпечувати на принципах відкритості гласності і прозорості здійснення Президентом його конституційних повноважень.
Глава секретаріату несе персональну відповідальність за виконання покладеного на структуру головного завдання.
Секретаріат:
- аналізу? соціально-економічні та інші процеси в країні і пода? за результатами на розгляд Президенту оперативно-інформаційні матеріали, пропозиції щодо забезпечення державного суверенітету і територіальної цілісності, дотримання Конституції, прав і свобод;
- розробля? пріоритети державної політики, готу? проекти послань до Верховної Ради і до українського народу, доповіді і виступи Президента;
- готу? і представля? на підпис Президенту проекти його указів, розпоряджень і доручень, а також оприлюдню? підписані ним нормативні акти. Секретаріат контролю? їхн? виконання;
- робить експертизу прийнятих Верховною Радою законопроектів і готу? пропозиції стосовно їхнього підписання або ветування, а також готу? законопроекти, які вносить Президент;
- забезпечу? планування діяльності Президента;
- обробля? пропозиції по створенню, ліквідації і реорганізації міністерств, інших центральних органів виконавчої влади і судів;
- обробля? кадрові пропозиції, питання які входять до компетенції Президента, і веде облік відповідних кадрів;
- веде моніторинг усі?ї нормативно-правової бази і вносить Президенту пропозиції щодо припинення або скасування нормативно-правових документів;
- забезпечу? протокольні заходи за участю Президента, організову? прийом громадян, забезпечу? вза?модію Президента з Верховною Радою і Кабінетом Міністрів, Конституційним Судом, правоохоронними та іншими державними органами і місцевим самоврядуванням;
- сприя? ефективній співпраці Президента з партіями і громадськими організаціями.
До складу Секретаріату входять його глава, його перший заступник і заступник, представники Президента у Верховній Раді, Кабміні, КС, прес-секретар Президента.
Офіс Президента, головні служби, служби, режимно-секретний відділ ? самостійними структурними підрозділами Секретаріату.
Главу Секретаріату, його першого заступника і заступника, прес-секретаря, представників Президента у Верховній Раді, Кабміні і КС, помічників, радників і референтів признача? і звільня? Президент.
?нші співробітники Секретаріату призначаються і звільняються главою Секретаріату.
Глава Секретаріату отримав право представляти за дорученням Президента його позицію у Верховній Раді, у відносинах з виконавчою і місцевою владою, партіями, громадськими організаціями, засобами масової інформації і міжнародними організаціями.
Він пода? Президенту на підпис проекти указів, розпоряджень і доручень, законопроектів, які надійшли до нього на підпис, проекти конституційних подань Президента, листи, інші документи.
Президент за подінням глави Секретаріату признача? його першого заступника і заступника, прес-секретаря, представників Президента у Верховній Раді, Кабінеті міністрів і Конституційному суді і радників, які керують профільними Головними службами Секретаріату.
Глава Секретаріату визнача? документообіг, штатний розклад, здійсню? загальне управління Секретаріатом. За умови відсутності держсекретаря його функції викону? перший заступник.
У жовтні Ющенко ліквідував попередню і затвердив нову структуру Секретаріату, у якій нема? Кабінету Президента і посади першого помічника.
До цієї новини немає коментарів