Роботи, що рятують життя: історії поліцейських Закарпаття з лінії вогню

Василь «Чорний» та Михайло «Хамі» — бійці стрілецького батальйону ГУНП в Закарпатській області. Вони вже тривалий час виконують бойові завдання на Донеччині. Бійці відповідають за керування наземними роботизованими комплексами (НРК), що значно підсилюють боєздатність підрозділів.
За словами поліцейських, головна перевага таких машин — це відносно безпечна дистанційна робота. Комплекси допомагають доставляти провізію, боєприпаси, евакуйовувати поранених та вирішувати інші логістичні завдання навіть тими маршрутами, які для людини на даний момент є непрохідними.

Поліцейські переконані: такі комплекси стають незамінними на лінії фронту, допомагають зберегти життя захисників і прискорюють виконання завдань.«Ризик ураження високий, тому навіть одна успішна місія — це вже дуже добре», — розповідають бійці.
«Тут зрозуміло за що ми боремося, за що стоїмо – за своє майбутнє, за своїх дітей. Я не маю бажання, щоб мої діти йшли воювати» – розповідає «Чорний».
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області«Ми на своїй землі, на нашому боці правда, ми мусимо відстояти нашу землю, тому що вони не зупиняться. Сьогодні вони тут, на Донбасі, а завтра, не дай Бог, вони будуть в наших регіонах і будуть творити те саме, що творять тут», — підсумовує поліцейський з позивним «Хамі».
До теми
- «Ой, хто, хто Миколая любить»… той обов’язково дочекається його - навіть якщо він трохи затримається дорогою з Закарпаття у прифронтове прикордоння
- Поліцейські Закарпаття організували для ветеранів екскурсію на кавову мануфактуру
- Унікальна страва Полянської Гути: як готують рисильовані голубці
- Усіх небайдужих закликають допомогти 7-річному закарпацю, який бореться із генетичною хворобою, що поступово руйнує всі його м'язи
- Закарпатець з позивним «Беркут» врятував шістьох поранених побратимів: історія воїна Нацгвардії
- «Іграшка для воїна»: майстер-клас в Ужгородському замку
- Довга дорога до школи. Як школярі в гірському закарпатському селі ходять щодня по 8 км на навчання
- Шлях до відновлення: на Закарпатті поліцейські організували для поранених колег арттерапію
- Закарпаття посіло 7-ме місце в Україні за обсягом прийнятого в експлуатацію житла
- На Закарпатті для ромських дітей проводять спеціальні заняття для підготовки до школи
- "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина": історія чопського прикордонника Євгенія
- У шести лісництвах на Закарпатті можна придбати різдвяно-новорічні ялинки
- “Дитина кожного дня просить тата”: історії жінок, чиї рідні зникли безвісти
- Лісівники висадили дуби у центрі селища Дубове на Закарпатті (ФОТО)
- Закарпатський обласний кардіоцентр долучився до міжнародної акції “16 днів проти насильства”
- Ужгородець Назар Тафій волонтерить на потреби війська та пише наукову роботу про збірку Андрія Любки
- На Закарпатті створили дорожні карти допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства
- Любить географію та історію: як на Закарпатті живе хлопчик з міодистрофією Дюшена Денис Халус
- 10 тисяч подарунків планують зібрати в благодійному фонді "Сім’я Христа"
- Ще одна родина з Дніпропетровської області знайшла прихисток на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів