Оновлений чоловічий гандбольний клуб «Карпати» їде мірятись силою до Словаччини

Віталій Уманець, що минулого сезону був в якості граючого тренера, з цього року одноосібно очолюватиме команду замість Андрія Хім’яка, який тренуватиме в одній з угорських гандбольних академій.
Уманець, вихованець Великоберезнянської гандбольної школи, свою професійну кар’єру як гравця розпочав у львівській гандбольній команді «СКА-Політехніка-ЛДУФК». З 2014 року виступав за аматорську команду ГК «Варош» (Закарпаття) в Карпатській лізі, яка згодом була приєднана до Вищої ліги України з гандболу. В Сезоні 2016-2017 років у складі чоловічого колективу ГК «Карпати» здобув срібло Першої ліги Чемпіонату України вже як граючий тренер, а в наступному 2017-2018 років виборов золото цієї ж ліги. Водночас, в минулому кубковому сезоні ГК «Карпати» дійшли до стадії 1\4 Кубку України, де програли іменитому запорізькому колективу ГК «Мотор».
Підготовку до нового сезону вже у Вищій лізі Чемпіонату України з гандболу ужгородці на початку цього тижня і зі слів нового головного тренера націлені на перемогу в другій за значимістю національній професійній гандбольній лізі. Щодо Кубку України то тренер перед командою ставить завдання пройти до півфіналу (фіналу чотирьох).
Водночас аби виконати усі поставлені цілі команда повинна, не тільки тренуватись ще з більшою потугою, але й підсилитись якісно хорошими гравцями. Тому цьогоріч колектив поповнився трьома гравцями: Корбан Дмитро та Кириленко Станіслав перейшли до команди завершивши навчання в БВУФК, а Шурнюк Максим, вихованець запорізької гандбольної школи, до Ужгорода перейшов з ГК «ЦСКА-Київ», попередньо грав ще у «Енергетик - НАЄК» (м. Нетішин), обидва клуби чоловічої Суперліги.
Сьогодні ж команда вирушила до Словаччини в місто Требішов (Trebišov), де зіграє два товариські поєдинки з місцевою командою HK «SLAVOJ TREBIŠOV».
Прес-служба ГК «Карпати»
До теми
- Півфінал Кубку області з волейболу: "УжНУ" поступився "Імпульсу"
- Блискучий виступ у Сату-Маре: юні дзюдоїсти з Ужгорода завоювали 9 медалей міжнародного турніру
- В обласному центрі відбувся перший «UZHTRAIL 2025»
- Ужгородців запрошують у неділю на благодійний забіг у Шахтинському лісі
- Закарпатець став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції
- В Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат міста з водного поло серед юнаків та дівчат
- Відкритий турнір «Великі перемоги» серед юних футболістів - в Ужгороді
- В Ужгороді провели відкритий Кубок міста з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів
- Чемпіонат області та Кубок Ужгорода з легкої атлетики відбулися на стадіоні «Авангард»
- Юні ужгородські баскетболісти здобули «срібло» на міжнародному турнірі в Угорщині
- ХХVІ турнір на шпазі пам’яті Василя Герея зібрав майже 150 юних фехтувальників з усієї України
- Рекорд Закарпаття встановили ужгородські «Лісоруби», ставши чотириразовими чемпіонами України
- У місті над Ужем на молодіжному турнірі з самбо зібралося понад 500 спортсменів
- В обласному центрі відбувся Х Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті Володимира Пінковського
- «Ігри Воїнів Карпат» - в Ужгороді проведуть Відкритий кубок міста та Закарпатської області з функціональних та силових видів спорту
- Ужгородці здобули нагороди на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні
- Ужгород має перших переможців на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні!
- 50 700 гривень для ЗСУ: благодійний «Uzhhorod Night Run» об’єднав ужгородців
- Ужгородські спортсмени здобули золото і бронзу чемпіонату України з комбат самозахисту ІСО
- «Закарпатське ведмежа» - відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з кіокушинкай карате

До цієї новини немає коментарів