Ножове вбивство у Хусті: поліція взялася за розслідування

Співробітники поліції Закарпаття встановлюють обставини вбивства 48-річного мешканця Хуста. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.
Вчора, 29 серпня, за інформуванням місцевих громадян в 20.43 було виявлено тіло 48-річного мешканця Хуста біля його автомобіля «Renault Logan» у селі Велятин. Поліція встановила, що чоловік отримав два ножових поранення.
На місці події працювали слідчо-оперативна група Хустського відділу поліції, кінологи та криміналісти ГУНП. Поліція вже відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ, тобто умисне вбивство. Тривають слідчі дії та встановлюються особи, причетні до злочину. Детальніше про подію буде проінформовано додатково.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- У Хусті взято під варту водія BMW, який атакував вагітну жінку газовим балончиком
- У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка — поліція затримала фігуранта
- На Хустщині за позовом прокуратури підприємство сплатить до місцевого бюджету 800 тис. грн боргу за оренду землі
- Сварка, яка призвела до вбивства – у Хусті на лаві підсудних чоловік, який вдарив ножем знайомого через зауваження
- У Хусті за позовами прокурорів поповнено місцеві бюджети на 1,2 млн грн пайовими внесками
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- Поліція розслідує смертельну ДТП на Хустщині, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Смертельна ДТП за участі 15-річного водія на Хустщині - прокуратура ініціювала встановлення виховних заходів щодо підлітка
- На Хустщині поліція затримала п'яного водія, який скоїв наїзд на мотоцикліста і втік з місця події
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету близько 4,6 млн грн несплачених податків підприємством із Хустщини
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- СБУ затримала на Закарпатті керівника одного з районних ТЦК, який «заробляв» на військовозобов’язаних
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця, який вийшов під заставу та продовжив злочинну діяльність
- Вогнеборці запобігли знищенню пам’ятки архітектури національного значення — дерев’яної церкви в селі Івашковиця Хустського району
- Майже пів мільйона гривень на додаткові надбавки колезі – у Хусті прокуратура повідомила про підозру колишній головній бухгалтерці міської ради

До цієї новини немає коментарів