"Карпати" розпочнуть сезон поєдинком з одвічним конкурентом

Став відомий календар гандбольної суперліги України, в якій виступає наш ГК «Карпати». Як і в минулому сезоні цього річ участь у змаганнях візьмуть 6 команд – ужгородські «Карпати», львівська «Галичанка», київський «Спартак», херсонська «Дінпрянка», «Бровари» та миколаївський «Реал».
Змагання проводитимуть за такою ж схемою у два етапи. Перший етап традиційно команди проведуть у два кола – по два матчі вдома та на виїзді. На другому етапі команди будуть розділені на дві групи – до групи А увійдуть три кращі команди за результатами першого етапу, до групи Б – команди, які посіли в турнірній таблиці місця з 4 по 6-те. На цьому етапі команди зіграють ще три зїзні тури - по два матчі на майданчику кожної з команд.
Перший поєдинок підопічні Віктора Чернова (тренер «Карпат») проведуть на виїзді 21-22 вересня проти херсонської «Дніпрянки».
Семен МИХАЙЛИК
До теми
- Ужгород приймав масштабну спортивну подію – чемпіонат України з боксу
- Ужгородські боксери вибороли «золото» та два «срібла» на міжнародному турнірі «Кубок Галичини»
- Ужгород став господарем чемпіонату України з боксу серед юніорів та юніорок
- Команда Ужгородського ліцею №12 виборола «бронзу» Всеукраїнських шкільних ліг
- Ужгород прийняв фінал Благодійного кубка Закарпатської області з футболу – 2026
- В Ужгороді визначили переможців фінального туру чемпіонату України з водного поло серед юнаків
- Цими вихідними в Ужгороді та Мукачеві відбудуться масштабні забіги
- Команда Ужгородського ліцею «Лідер» – переможці проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування
- В Ужгороді стартував фінал всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування
- Ужгородські дзюдоїсти вибороли шість медалей на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- «Лавандовий забіг» відбудеться 26 червня на Закарпатті: відкрита реєстрація
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Від захоплення з дитинства до золотої нагороди: як студент УжНУ виборов золото з армреслінгу
- В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- 450 тисяч гривень зібрали під час благодійного Krayna Uzhhorod Marathon
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До

До цієї новини немає коментарів