На ужгородському стадіоні «Авангард» – масштабна реконструкція

Наразі демонтували існуюче гумове покриття та асфальтну основу під ним, бетонні перешкоди та бетонне покриття, зробили нові системи канального водовідведення, встановили бордюри по периметру стадіону та обладнання для підведення комунікацій.
Зараз тривають підготовчі роботи для влаштування шару з армованого асфальтобетону під гумове покриття, яке відтак має пройти сертифікацію Міжнародною Асоціацією (ІААF).
Загалом проектом передбачено реконструкцію існуючого легкоатлетичного ядра стадіону відповідно до вимог Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) та сертифікатів ІААФ або Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).
Під час реконструкції також мають зробити покриття біля трибун та входів, облаштувати, відповідно до рекомендацій ФЛАУ, легкоатлетичні снаряди: ями для стіпель-чезу, для стрибків у довжину та потрійних стрибків, для стрибків із жердиною, для стрибків у висоту, для метання списа, молота, диска та ядра. Заплановано провести і благоустрій території.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка











До теми
- 84-річниця Карпатської України. Історія проголошення незалежності, бій на Красному полі (ВІДЕО)
- Закарпаття отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску (ВІДЕО)
- Небезпечний "урожай": на Ужгородщині чоловік виявив снаряд у себе на городі (ФОТО)
- Карпатська Україна та її армія. Унікальні ФОТО
- Реконструкція по-мукачівськи: куди і на що йдуть десятки мільйонів гривень – коштів платників податків
- Реконструкція по-мукачівськи: більшість будівель, на ремонт яких виділили мільйони – в "завислому" стані
- Завершується реконструкція на площі Георгія Кірпи в Ужгороді (ФОТО)
- Закарпатські поліцейські, почувши крики, знайшли жінку, яка не могла рухатися
- В Ужгороді розповіли про реконструкцію Замкових Сходів
- В області відзначать річницю проголошення Карпатської України
До цієї новини немає коментарів