"Минай" перемагає й продовжує лідирувати

Гості вибудували ешеловану оборону, яку доволі важко було пройти нападникам закарпатської команди. Лише після тривалої осади воріт хмельничан, подачу з лівого краю у власні ворота зрізав оборонець «Поділля». Цей авто гол і став переможним для «Минаю», який продовжує зберігати лідерство в турнірній таблиці.
Нагадаємо, що в 1/8 кубку України «Минай» 31 жовтня у рідних стінах мірятиметься силами зі столичним «Динамо».
На післяматчевій прес-конференції наставник минайців Ігор Харьковщенко зазначив:
- Ми переживали, адже матчі з нижньої частини турнірної таблиці даються нам доволі важко. І цей поєдинок не став винятком. А що матчу з «Динамо», то це для нашої молодої команди буде чудова перевірка, наші гравці зовсім не бояться суперника, на нас не тисне результат, тож будемо грати в свою гру.
Інші матчі цього туру завершилися так: «Полісся» (Житомир) – «Верес» (Рівне) – 0:1; «Нива» (Вінниця) – «Черкащина-Академія» (Черкаси) - 0:0; «Буковина» (Чернівці) – «Нива» (Тернопіль) – 0:2; «Калуш» - «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – 1:0.
Турнірне становище команд після 11-го туру: «Минай» - 20 очок; «Калуш» - 19; «Полісся», «Верес» - 17; «Нива» (Вінниця), «Черкащина-Академія» - 16; «Нива» (Тернопіль) – 13; «Буковина» - 11; «Чайка» - 9; «Поділля» - 7.
Наступний матч «Минай» зіграє 6 жовтня на виїзді з «Чайкою».
Семен МИХАЙЛИК
До теми
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- Спортсменки із Закарпаття вибороли призові місця на чемпіонаті України з біатлону
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді відбувся чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту
- В Ужгороді школярі вперше змагалися з кросового біатлону
- В Ужгороді відбувся Всеукраїнський дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини
- Кубок Ліги 2026 розіграли в Ужгороді!
- Ужгород зібрав понад 2200 спортсменів на чемпіонаті України з черліденгу
- В Ужгороді – Закарпатський етап Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед дітей U-15 «ГОРЕЦЬ-2026»
- Закарпатські сноубордисти здобули бронзові нагороди на етапі Кубку Європи
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся в Ужгороді
- Вихованка закарпатської школи біатлону виграла золоту медаль юніорського чемпіонату світу 2026
- Свято танцю та харизми: триває закритий чемпіонат Закарпатської області з танцювального спорту-2026
- В Ужгороді відбулася першість Західного об’єднання Нацгвардії України із самбо
- Відбувся рейтинговий турнір із паделу UZHHOROD 500
- Представниця Закарпатської федерації біатлону Олександра Меркушина стала віцечемпіонкою світу в індивідуальній гонці юніорок
- Відкритий чемпіонат Ужгорода з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся в СК «Іппон»
- Чемпіонат міста з класичних шахів триває в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся IV відкритий зимовий чемпіонат з жиму лежачи

До цієї новини немає коментарів