Закарпатського спортсмена-альпініста оперуватимуть за новим методом анестезії

Все життя в горах, а нині на операційному столі. Пан Олександр, спортсмен-альпініст з Берегова, три тижні тому зазнав серйозної травми. Множинні переломи ребер, а паралельно і нетипове ушкодження плечового поясу.
Медики кажуть, випадок рідкісний – крім вивиху ключиці, у чоловіка пошкодження легеневої системи. Аби уникнути ускладнень, до яких може привести загальний наркоз, оперуватимуть за новим методом анестезії.
Провідникова анестезія дає змогу знеболити окрему ділянку тіла. Саме ту, яка потребує втручання. Такий метод дає можливість уникнути негативних наслідків, які не рідко спричиняє наркоз. Обирають її пацієнти зі супутніми захворюваннями серцево-судинної, дихальної системи, чи то діабетом. Пан Олександр ж розраховує продовжувати активний спосіб життя, тому обрав для себе саме провідникову анестезію. І абсолютно не нервує, медикам довіряє на всі сто.
Оперували чоловіка у клініці «Діамед». Адже cаме тут вже є сучасне обладнання: голки для провідникової анестезії і нейростимулятор британської фірми, що є лідером у виробництві такого роду технічних засобів.
Ось так триває процес знеболення: на апараті лікар-анестезіолог бачить ушкоджену ділянку, блокує її, і у весь час має змогу спілкуватися з пацієнтом.
І вже за півгодини провідні лікарі МЦ «Діамед» приступили власне до оперативного втручання. Операція пройшла успішно, і вже ближчим часом пан Олександр знову зможе активно займатися альпінізмом.
Джерело: М-Студіо
До теми
- Урок мужності: закарпатські гвардійці провели пізнавальну зустріч для учнів Ужгородського наукового ліцею
- “Залізна людина” - закарпатець, офіцер ГУР підкорив найскладнішу дистанцію змагань із триатлону в Барселоні
- Діалог поколінь. Нацгвардійці провели уроки для маленьких ужгородців
- В Ужгороді під час земляних робіт виявили боєприпас часів Другої світової війни
- Трагічна ДТП на околиці Ужгорода, яка забрала життя дівчини - судитимуть юнака, який на великій швидкості спричинив зіткнення на перехресті
- Поліція Ужгорода затримала рецидивіста за пограбування чоловіка з інвалідністю
- Інфраструктура, доступність і нові проєкти: на Закарпатті відбувся міжнародний туристичний форум
- В Ужгороді вклали мощі новопрославленого блаженного Петра Павла Ороса
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- Більш ніж кожна друга гривня в закупівлях витрачається з порушеннями – результати перевірок закарпатських аудиторів
- 5 вересня в Ужгородському скансені представлять експозицію «ХІІІ Карпатське бієнале»
- Збував наркотики в Ужгороді: поліцейські затримали за підозрою у злочині мешканця Мелітополя
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- В Ужгороді відкрили виставку «Команда «літаючих вчителів» – легенда закарпатського футболу»
- Поліцейські Ужгорода оперативно розкрили крадіжку велосипеда: за підозрою у злочині затримано 36-річного рецидивіста
- На Закарпатті припинено діяльність шахрайського кол-центру, що ошукував іноземців. Спецоперацію проводили правоохоронці України та Чехії
- Піротехніки знищили в Ужгороді боєприпас часів Другої світової війни

До цієї новини немає коментарів