Закарпатські параолімпійці вибороли восьме місце на міжнародному турнірі з настільного тенісу

Турнір проводився 15-18 листопада в Чехії у рамках міжнародних змагань із настільного тенісу – відкритий кубок міста Градець Кралове.

У змаганнях крім українців взяли участь 12 команд з різних країн Європи. Відрадно, що українська збірна у цих змаганнях зайняла восьме командне місце. Змагання проводились виключно в командному заліку. За звитягу закарпатські параолімпійці були нагороджені кубком і грамотою. Серед закарпатських параолімпійців участь у змаганнях прийняли члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, Микола Ляхов та Ігор Рейзнер. Тренером закарпатських параолімпійців став Іван Біров.