Розбивають скло, пошкоджують лічильник: як на Закарпатті крадуть електрику

Розбивають скло, пошкоджують лічильник: як на Закарпатті крадуть електрику
Починаючи з 03 по 09 грудня 2018 року працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виявили 33 факти крадіжок електричної енергії.

 

Зокрема, було складено 28 Актів про порушення Правил серед населення та 5 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо). 

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Виноградівському та Тячівському районах (по 7 та 6 порушень відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло) і пошкодження та зриву пломб на засобі обліку.

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 4-х районах Закарпатської області, серед яких найбільше у м. Мукачево (2 порушення відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 31,06 тис. грн.

Джерело: прес-служба ПрАТ "Закарпаттяобленерго"

 

10 грудня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів