Святий Миколай завітав у Свалявський дитбудинок

У день Святого Миколая виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто разом із головою постійної комісії з питань бюджету Василем Кошелею із подарунками для малечі завітали в обласний Будинок дитини у Сваляві.
До цієї благочинної місії також долучилися голова Свалявської райради Мирослава Ливч, представники генконсульства Угорщини в м. Ужгород, волонтери, священнослужителі. У Свалявському дитбудинку виховується 105 діток віком від народження до 3,5 рочків, які підготували виступ «А ми Святого Миколая у віконце виглядаєм».
Також солодкі подарунки та яскраві кульки від студентів Свалявського технічного коледжу НУХТ доповнили веселе дійство. На завершенні дійства дитячий заклад одержав документи та номерні знаки для новенького мікроавтобусу, який вже цієї п’ятниці урочисто передадуть сиротинцю поважні гості з Угорщини.
Джерело: прес-служба Закарпатської облради.
До теми
- Сьогодні - Вербна неділя
- Як називали дітей у 2024 році, зокрема й на Закарпатті? Мін'юст назвав найпоширеніші та рідковживані імена
- Сьогодні - Стрітення Господнє. Традиції святкування, прикмети і повір'я
- У закарпатському облмуздрамтеатрі запрацювала дитяча театральна студія
- Асистент дитини: як працює послуга соціального супроводу під час інклюзивного навчання в Ужгороді?
- На Закарпатті створили адаптаційний прихисток для дітей, яких повернули з-за кордону
- Два роки за новим календарем. Як у 2024 закарпатці почали ставитися до нових дат християнських свят
- Простір для дітей відкрили в Закарпатському обласному центрі зайнятості
- Персональні подарунки отримали поранені захисники від ужгородських школярів
- В Ужгороді батько змушував малолітню дитину просити гроші, сам спостерігав на відстані
- В Ужгороді та Мукачеві відкриють резиденції Святого Миколая
- У закарпатки, яка пиячила, вилучили трьох дітей
- Майже 20 маленьких закарпатців із з вродженими та набутими вадами отримали шанс на повноцінне життя
- «Живі книги» в Ужгороді розповіли, як вберегти дітей від інтернату та подарувати сімейне тепло
- Понад 300 ромських дітей в Ужгороді пройшли підготовку перед вступом до школи
- Уже п’ята група дітей із Донеччини відправилася на відпочинок у Закарпатську область
- На Закарпатті на усиновлення чекають 529 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
- Чотири ексклюзивні настільні ігри з прав людини презентували в Ужгороді
- На Закарпатті пройшов ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- Юні закарпатці передали гвардійцям подарунки до Дня Незалежності України
До цієї новини немає коментарів