На Закарпатті сбушники "взяли" слідчого поліції при отриманні 300 дол США хабара

За процесуального керівництва групи прокурорів з числа працівників відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові Генеральної прокуратури України та прокуратури Закарпатської області, слідчими територіального управління ДБР у м. Львів, спільно з відділом боротьби з корупцією Управління СБ України в Закарпатській області та співробітниками Закарпатського управління ДВБ НП, вчора, 21 грудня 2018 року викрито старшого слідчого Управління ГУ НП в Закарпатській області при отриманні неправомірної вигоди.

Встановлено, що правоохоронець вимагав та отримав 300 дол США від закарпатця за непритягнення його до кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні про незаконний збут наркотичних речовин (ст. 307 КК України).
Також встановлено ще одного посібника даного слідчого, який також займає посаду старшого слідчого Слідчого Управління ГУ НП в Закарпатській області.
Наразі, у рамках кримінального провадження з першочерговою кваліфікацією за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою), триває подальше досудове розслідування.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- «Ференц Ракоці ІІ та Ужгородський замок: історія та пам’ять» – в Ужгороді відбувся культурно-освітній захід
- В Ужгороді затримали дилера, який збував метамфетамін на території Ужгородщини
- Петиція про присвоєння Степану Гізі звання "Герой України" набрала 25 тисяч голосів
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники розкопали під шаром окатишів 8 ящиків контрафактних сигарет
- У 94 роки за новими враженнями: у Берегові оформили перший закордонний паспорт для довгожительки
- Звання «Заслужений артист України» отримали майстри сцени лялькового театру "Бавка" та маріупольського драмтеатру
- На Закарпатті за березень викрито 12 учасників схем незаконного переправлення військовозобов’язаних
- В Ужгороді презентували унікальні писанки з України та світу
- На Закарпатті судитимуть підрядника за ДТП під час ремонту траси Київ-Чоп, у якій вагітна жінка зазнала тяжких травм
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Гроші з продажу – для ЗСУ: в Ужгороді проводять благодійну виставку-ярмарок "Світ писанки"
- Із початку року підрозділи ДСНС Закарпаття вже ліквідували 604 пожежі в екосистемах краю
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- 26 Закарпатський полк Національної гвардії України отримав стрічку з почесним найменуванням на Бойовий Прапор з рук Президента України
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця

До цієї новини немає коментарів