Закарпатський футболіст Василь Вашкеба - гравець ЕТО ФК Дьор

За інформацією офіційного сайту клубу, екс-гравець Севлюша Василь Вашкеба підписав контракт з друголіговим ЕТО ФК Дьор, де виступає ще один закарпатець – Віктор Симчо.
Виноградівець знаходиться у клубі з початку зборів і встиг взяти участь у трьох спарингах. 16 січня у переможній грі з Цегледі (2:0) Василь вийшов на поле на 55-ій хвилині. У наступних двох поєдинках проти Папаї Перуц (2:0) та Вац (6:0) Вашкеба виходив зі старту і проводив всі 90 хвилин.
Як повідомляє сайт lobda.at.ua 21-річний закарпатський півзахисник розпочинав свою кар’єру у ДЮФК Мукачево, далі три роки виступав за юнацькі та молодіжні команди ФК Маріуполь, а з 2016 року грав за рідний виноградівський Севлюш (67 матчів, 9 голів), з яким завоював всі можливі нагороди чемпіонату Закарпаття. ЕТО ФК Дьор після першої половини чемпіонату йде на 10 позиції з 20 команд. Відстань до лідера -16 балів, а до зони вильоту – 8 пунктів.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ужгородець виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед дорослих, юніорів, кадетів
- В Ужгороді сьогодні стартував UTF (Ukrainian Tennis Federation) CUP - тенісний турнір міжнародного рівня ФОТО
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
- На Ужгородщині проходять відкриті змагання з танцювального спорту «Uzhhorod Open – 2025»
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Ужгород став одним із 7 українських міст, що прийматиме фінал змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- Символічний пас від військового розпочав матч ФК «Минай» та запорізького «Металургу»
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Приємні сюрпризи чекають учасників Uzhhorod Half Marathon 2025
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- Закарпатець став срібним призером чемпіонату світу з лижної акробатики
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- Дві закарпатські спортсменки вибороли призові місця на етапі Кубка Європи
- В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку
- Закарпатець виборов "бронзу" чемпіонату Європи зі спортивної боротьби
- Тисячі бажаючих: на Закарпатті цьогоріч пройдуть три півмарафони та марафон на підтримку ЗСУ
До цієї новини немає коментарів