Екс-гравець “Динамо” та “Говерли” на оглядинах в “Ужгороді”

Футбольну кар'єру Богдан Павлич розпочав у київському “Динамо”, де пройшов школу столичних майстрів і виступав у вікових категоріях: U-10 - U-12. А згодом три роки провів в Ужгородській СДЮСШОР під керівництвом Миколи Фанти та В'ячеслава Пінковського. Найкраще Богдан почуває себе на позиціях правого захисника та опорника. Позаяк, упродовж двох років у цих амплуа він представляв ужгородську “Говерлу” (одразу після закінчення СДЮСШОР). Такий же часовий відрізок на тій же позиції притаманний Павличу у пряшівському “Татрані”.
А, зрештою, і в складі “Поляни” сезону-2018. Молодий та амбітний Богдан Павлич у згадуваних клубах переважно виходив на поле зі стартового свистка. Тож спочивати на лаві запасних він не збирається і в "Ужгороді". Богдан переконаний: наполеглива праця на тренуваннях, індивідуальна майстерність та бойовий настрій стануть запорукою дислокації в основному складі. Та, безперечно, останнє слово за головним тренером Мирославом Бабяком. Щоправда, бойовий настрій Богдана, зрештою, як і медаль - має дві сторони.
У спортивних рамках він вітається, а от коли переступаєш дозволену межу — наслідки не дуже позитивні. Черезвінцева ворожнеча у матчі “Ужгород” - “Поляна” попереднього сезону зіграла з Богданом злий жарт. Між ним та гравцем з обласного центру Степаном Буксаром зав'язалась бійка, унаслідок якої обом довелось відвідати травмпункт. А ще дисциплінарний комітет ФФЗ до винуватців конфлікту застосував серйозні штрафні та ігрові санкції. Богдан Павлич, на щастя, усвідомлює власну помилку. Й обіцяє уникати подібних конфліктів, виступаючи за команду з обласного центру. І при найближчій нагоді потисне руку Степану. Більшість гравців ФК “Ужгород” Павличу добре знайома. З окремими він навчався в спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву, а згодом грав у “Говерлі”.
Справжніми лідерами в клубі Богдан вважає Адріана Пуканича та Юрія Славіка. Оскільки саме їх досвід, майстерність та лідерські якості допоможуть стабілізувати виступи спочатку в другому колі аматорського чемпіонату держави, а згодом і в професійній Другій лізі. Наразі Богдан Павлич повністю віддається на полі та в тренажерному залі. І право часткове виступати у старті - головному тренеру Мирославу Бабяку він зможе довести уже в першому контрольному поєдинку. Анонсуємо, дебютний товариський матч клуб Андрія Андріїва проведе у середу, 30 січня із підопічними Віктора Ряшка на штучному стадіоні “Середнього”. Початок протистояння: “Ужгород” - “Мункач” — 12:00.
Олександр Слєсарчук
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді відбувся дитячий турнір із мініфутболу пам’яті Юрія Мандича
- Закарпаття приймало фінал Турніру захисників
- «Закарпатське ведмежа» - відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з кіокушинкай карате
- На Ужгородщині відродили турнір із плавання та параплавання серед осіб з інвалідністю
- На Закарпатті проведуть традиційний футбольний юнацький турнір на честь Андрія Гаваші
- В Ужгороді відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу в категорії «START»
- «Uzhgorod Swimming Open» – в обласному центрі відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання
- Закарпатські дзюдоїсти вибороли 12 медалей на міжнародному турнірі в Словаччині
- В Ужгороді тривають Всеукраїнські змагання зі спорту на пілоні та повітряної акробатики
- В Ужгороді відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед школярів
- Юні ужгородські дзюдоїсти вибороли дві бронзи міжнародного турніру у Словаччині
- Історичне срібло в жіночому футболі їде на Закарпаття!
- «Ігри Воїнів Карпат»: масштабний спортивний турнір відбувся у Берегові
- В Ужгороді відбувся 62-й турнір з легкої атлетики "Дружба"
- Ужгородець виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед дорослих, юніорів, кадетів
- В Ужгороді сьогодні стартував UTF (Ukrainian Tennis Federation) CUP - тенісний турнір міжнародного рівня ФОТО
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- Символічний пас від військового розпочав матч ФК «Минай» та запорізького «Металургу»
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
До цієї новини немає коментарів