Переплатили за електрику: закарпатці не знають, куди і як платити після реформи обленерго

Переплатили за електрику: закарпатці не знають, куди і як платити після реформи обленерго
До редакції звернувся мешканець Хустського району Закарпаття Василь Міцовда з питаннями.

 

"Так сталося. що в грудні я переплатив за спожиту електроенергію, бо неправильно вніс показники в електронному кабінеті, - написав до редакції uzhgorod.net.ua чоловік. -  А потім виявилося, що почалася реформа обленерго, і тепер я взагалі не знаю, що робиться. чи мої гроші не пропали".

Редакція звернулася до прес-служби ПрАТ "Закарпаттяобленерго" і ось що нам відповіли.

По-перше, мешканцям не слід перейматися ппитаннями переплати, кошти не пропадуть: "Сума переплати за електричну енергію, яка станом на 01.01.2019 року облікована на особових рахунках споживачів у ПрАТ «Закарпаттяобленерго», буде перерахована постачальнику універсальних послуг (ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ») в оплату таким споживачам за електроенергію, спожиту після 01.01.2019 року, та відображена у рахунках постачальником універсальних послуг".

Водночас, за інформацією прес-служби, заборгованість за спожиту електричну енергію, яка виникла у споживачів до 01.01.2019 року, повинна бути сплачена побутовими споживачами на рахунки оператора системи розподілу (ПрАТ «Закарпаттяобленерго»), який до 01.01.2019 здійснював діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

У обленерго також нагадали, що  з 1 січня 2019 року розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії, в рамках якого послуги у сфері електроенергетики споживачам надаватимуть дві різні компанії: розподіл електричної енергії власними електромережами здійснюватиме оператор системи розподілу (ОСР), яким на території Закарпатської області є ПрАТ «Закарпаттяобленерго», а постачання електричної енергії побутовим споживачам буде здійснювати постачальник універсальних послуг, яким на території Закарпатської області є ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

Також у прес-службі нагадали, що відповіді на всі питання. які цікавлять споживачів, можна знайти на офіційному сайті компанії.

 

04 лютого 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів