В Ужгороді запрацювала Національна школа молодого арбітра

Опісля багаторічної перерви, сказали б навіть - повного занепаду школи молодого арбітра в Закарпатті, вона спочатку запрацювала в Мукачівському районі завдяки тамтешньому голові федерації Тарасу Алмашію та екс-керівнику Віктору Шварцу, а сьогодні й в обласному центрі. Ініціаторами виступили два імениті рефері краю: голова комітету арбітрів ФФЗ Михайло Митровський та арбітр Прем’єр-ліги (U-19) Назарій Дьордь. Вони і будуть основними лекторами на теоретичних заняттях та наставниками на практичних. До навчаться долучатимуть і видатних рефері України та найближчого зарубіжжя.
Навчання молоді арбітри проходитимуть на спортивній базі Ужгородської СДЮСШОР (вул. Підградська, 33): лекції відбуватимуться у кімнаті для теорії, практичні заняття – на трав’яних і штучному полях «Спартака». Також використовуватимуться бігові доріжки, гімнастичний та тренажерний зали згадуваного спортивного комплексу.
Упродовж поточного року куратори Закарпатського відділення Національної школи молодого арбітра планують провести 26 теоретичних та 10 практичних занять. Кращі учні зможуть продовжити навчання у столичному Будинку футболу. Випускники якраз загальнодержавної школи матимуть виключне право обслуговувати поєдинки Другої ліги чемпіонату держави чи то Прем’єр-ліги (U-19).
Основний акцент Михайло Митровський та Назарій Дьордь робитимуть, безперечно, на юних представників футбольної феміди. Та віковий ценз ніхто не встановлює. Тому, ласкаво просимо до Національної школи молодого арбітра.
Олександр СЛЄСАРЧУК, Віталій БІРОВЧАК



До теми
- В Ужгороді відбувся дитячий турнір із мініфутболу пам’яті Юрія Мандича
- Закарпаття приймало фінал Турніру захисників
- «Закарпатське ведмежа» - відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з кіокушинкай карате
- На Ужгородщині відродили турнір із плавання та параплавання серед осіб з інвалідністю
- На Закарпатті проведуть традиційний футбольний юнацький турнір на честь Андрія Гаваші
- В Ужгороді відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу в категорії «START»
- «Uzhgorod Swimming Open» – в обласному центрі відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання
- Закарпатські дзюдоїсти вибороли 12 медалей на міжнародному турнірі в Словаччині
- В Ужгороді тривають Всеукраїнські змагання зі спорту на пілоні та повітряної акробатики
- В Ужгороді відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед школярів
- Юні ужгородські дзюдоїсти вибороли дві бронзи міжнародного турніру у Словаччині
- Історичне срібло в жіночому футболі їде на Закарпаття!
- «Ігри Воїнів Карпат»: масштабний спортивний турнір відбувся у Берегові
- В Ужгороді відбувся 62-й турнір з легкої атлетики "Дружба"
- Ужгородець виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед дорослих, юніорів, кадетів
- В Ужгороді сьогодні стартував UTF (Ukrainian Tennis Federation) CUP - тенісний турнір міжнародного рівня ФОТО
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- Символічний пас від військового розпочав матч ФК «Минай» та запорізького «Металургу»
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
До цієї новини немає коментарів