Подарунок для музичних гурманів: вперше в Ужгороді Вернон Хілл – соул з Детройту

Вперше в Ужгороді Вернон Хілл - саунд-продюссер, піаніст і вокаліст, один з піонерів Нео Душа, який стояв біля витоків так званого “відродження чорної музики”. Він відомий своєю роботою з Nelly Furtardo, The Black Eyed Peas, Justin Timberlake, Roy Hargrove, Toni Braxton, D’Angelo, J Dilla и Q-Tip.
__________Вхід: 350 грн
Спеціальна ціна для учасників Кола Друзів: 300 грн. __________За його плечима концерти, гастролі та треки з Jennifer Lopez, Angie Stone, Jill Scott, Chaka Kahn, Floetry, Brian McKnight, Patti Labelle, Layla Hathaway, Maceo Parker, Fred Wesley, Mario Biondi, Methodman from Wu Tang Clan, Jazzanova, Paul Randolph, Dead Prez і десятками інших легенд.
Український гастрольний тур Vernon Hill Band в підтримку альбому Generations занурить вас в "кореневу" афроамериканську музику на грані фанку і джазу з елементами актуального детройтського звуку. Вернон віртуозно комбінує традиційні інструменти з візуальними синтезаторами, його вокальна техніка варіює від ліричного вокалу і скета до хіп-хопу речетативів і Talkbox-а.
У програмі композиції з нового альбому, а також хіти легендарного продюссера J Dilla, Gill Scott Heron, Curtis Lee Mayfield та інших «ветеранів чорної музики». Вас чекає м'який грув, ліричні мелодії і всесвітньо відомі "бойовики" в повністю "живому" складі: гітара, клавіші, бас, барабани, духовна секція і, нарешті, вокал ... Особливим музичним гостем виступу буде Мелані Піонтек (саксофон, Берлін). - пишуть організатори.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Академічний камерний Cantus Choir запрошує 24 серпня на концерт духовної музики «Звуки небес, голоси землі»
- В Ужгороді з нагоди 70-річчя відкрилась ювілейна виставка робіт Михайла Повка
- "Енеїда", якої ще ніхто не бачив: Закарпатський облмуздрамтеатр готує подію року
- Благодійний міні-ярмарок та вернісаж з нагоди Дня Незалежності України
- 24 події, понад 3 тисячі глядачів та 5 днів фестивалю: в Ужгороді завершився фестиваль «Кіно сусідів»
- Театральний сезон: що цікавого готують два театри Ужгорода
- Вистава Ремарка «Ніч у Лісабоні» уперше в Ужгороді
- «Традиції на полотні»: народний художник України Тарас Данилич представив в Ужгороді виставку робіт з нагоди 80-річчя ФОТО
- Хатні ікони початку ХХ століття можна побачити на виставці в Ужгородському скансені
- В Ужгородському скансені відкрили експозицію робіт Любові Матіко
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- «Краса врятує світ» – виставка картин Василя Кочана в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- В ужгородському скансені відрили персональну виставку відомого закарпатського скульптора Василя Олашина
- «Ужгород квітне у творах митців» – виставка у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- Театр, що пережив трагедію: Маріупольський драмтеатр завершує 147-й сезон
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
До цієї новини немає коментарів