Залишитеся без світла: закарпатців уже й електрики закликали не спалювати сухотрав'я

Залишитеся без світла: закарпатців уже й електрики закликали не спалювати сухотрав'я
Попередження про недопущення спалювання сухотрав’я в охоронних зонах ліній електропередач, біля електростанцій та трансформаторних пунктів опилюднили сьогодні в ПрАТ "Закарпаттяобленерго".

 

Як повідомили в адміністрації ПрАТ "Закарпаттяобленерго", з настанням пожежонебезпечного весняно-літнього періоду 2019 року різко збільшується кількість пожеж, про що свідчить статистика і щорічний аналіз виникнення пожеж. Через часті випадки спалювання сухотрав’я зростає небезпека виникнення пожеж як в лісових масивах, так і безпосередньо поблизу ліній електропередач та електрообладнання.

Саме тому, закликають електрики, категорично забороняється спалювання сухотрав'я, чагарників та влаштування сміттєзвалищ поблизу охоронних зоні ліній електрпередач та біля трансформаторних пунктів, електропідстанцій. 

Ця вимога, до речі, передбачена Правилами охорони електричних мереж’’ (пункт 8).

"Охоронна зона електричних мереж встановлюється увздовж повітряних ліній електропередач – у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони від крайніх проводів за умови невідхиленого положення, на відстань:

(для повітряних ліній напругою)

 2 метрів     -         до 1 кВ

10 метрів    -        до 10 кВ

15 метрів    -        до 35 кВ

 20 метрів     -       до 110 кВ

 25 метрів     -       до 220 кВ.

 Особи,  винні у порушенні законодавства у сфері цивільного захисту, несуть відповідальність відповідно до закону ст. №140 КЦЗ", - додали в адміністрації  ПрАТ  ’’Закарпаттяобленерго’’.

 

03 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів