Поліцейські Мукачівщини вилучили у мешканця району наркотики

Співробітники Мукачівського районного відділення поліції провели санкціонований судом обшук за місцем проживання 45-річного мешканця села В. Лучки.
Під час проведення слідчих дій, в літній кухні поліція знайшла поліетиленові пакетики з вмістом насіння та білої порошкоподібної речовини, схожої на наркотичну-метамфетамін.
Вилучене скерували на проведення експертизи. За даним фактом розпочато слідство, кримінальне провадження відкрито за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- На Хустщині поліцейські затримали підозрюваного у переправленні осіб через державний кордон України до Румунії
- Поліція встановлює обставини смертельної аварії у Виноградові — загинув водій мотоцикла
- Поліція Ужгородщини розслідує смертельну ДТП, внаслідок якої загинув водій легковика
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила умисне вбивство
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
- В Ужгороді поліція затримала студента за підпал автомобіля Tesla на замовлення
- Ветерани війни продовжують знайомитися з культурною спадщиною Закарпаття: поліцейські організували ще одну екскурсію
- На Рахівщині правоохоронці запобігли незаконному переправленню військовозобов’язаного через кордон
- 8 років ув’язнення з конфіскацією майна: на Закарпатті засуджено диверсанта, який на замовлення рф вчиняв підпали об’єктів інфраструктури
- Поліція Міжгір’я розпочала перевірку за фактом забруднення гірської водойми
- За матеріалами поліції Сваляви судитимуть дніпрянина, який торгував наркотиками у районі
- Заподіяв смертельний удар ножем: на Хустщині поліція затримала чоловіка, підозрюваного в умисному вбивстві свого сина
- Поліція Закарпаття повідомляє про можливі тимчасові перебої у роботі лінії «102» сьогодні, 8 жовтня
- Поліцейські Ужгородщини розшукали 10-річного хлопчика, який зник у селі Минай
- За матеріалами поліції Мукачівщини судитимуть неповнолітнього, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У Кінологічному центрі поліції Закарпаття для діток провели захід до Всесвітнього дня захисту тварин
- Поліція Тячівщини розслідує побиття хлопця у селі Широкий Луг – за фактом відкрито кримінальне провадження
- Поліція Тячева розслідує ДТП за участі мопеда та авто: травмовані двоє підлітків
- У Тячеві затримали чоловіка, який перебував у розшуку
До цієї новини немає коментарів