Сергій Турянський: Боюсь, аби фортуна не повернулась обличчям до «Ужгорода» у матчі з «Покуттям»

Сергій Турянський: Боюсь, аби фортуна не повернулась обличчям до «Ужгорода» у матчі з «Покуттям»
Головний коуч коломийської команди у поєдинку 22-го туру прагне здобути путівку до плей-офф. Відверто, «Покуття» – один з найстабільніших футбольних клубів аматорського чемпіонату держави, принаймні у сезоні 2018/2019. Щоправда, 5 втрачених очок у весняній частині не дозволили команді дочасно забезпечити собі місце у фінальній стадії. Мова про мінімальну поразку від «Малинська» та мирову з ОДЕКом. Якраз оржівці і є основними конкурентами коломийців у боротьбі за вихід до плей-оффу. Наразі підопічні Сергія Турянського дислокуються на другій позиції із 37-ома заліковими пунктами. Це на 4 менше, ніж у «Малинська» і на 4 більше, ніж в ОДЕКа. Але не будемо забувати, що оржівській команді додадуть три технічні бали за матч із «Рочином». Плюс, імовірніше за все, ОДЕК здобуде звитягу у перенесеному протистоянні із «Тернополем-ДЮСШ». Тому «Покуття» влаштовує лише перемога в матчі з «Ужгородом». Коротко про головне – розмова із головним тренером коломийської команди Сергієм Турянським.

 

 • Сергію Мироновичу, Ви погодились очолити команду у Міжнародний жіночий день. Тобто часу для формування колективу на свій лад у Вас практично не було. А пропозицію Ви прийняли без вагань…
 • Так, справді, 8-го березня мені запропонували обійняти посаду головного тренера «Покуття». Чому я не вагався? Коломия – моє рідне місто. Тут живуть мої батьки, близькі, друзі. Зрештою, я тут виріс і тут робив перші футбольні кроки. Мій перехід можна охарактеризувати – «з корабля на бал».
 • Особливо дорікати Вам за поразку від «Малинська» та й нічию з ОДЕКом ніхто не буде, але якраз втрачені очки у цих матчах не дозволили команді дочасно осісти у стадії плей-офф.
 • Матчі з лідерами – завжди складні. Але ми могли здобути бажані для фінальної частини очки. Насамперед футболістам забракло психологічної готовності, бо у фізичному аспекті усе було гаразд. Та й часу у мене, якщо бути чесним, не було достатньо для підготовки боєздатної команди. Під час перерви 6 футболістів пішло з «Покуття», 6 прийшло. Аби згуртувати, награти колектив, потрібно 3-4 місяці. Але маємо те, що маємо.
 • Розраховувати на позитивний результат у матчі: ОДЕК – «Тернопіль-ДЮСШ», Ви, певно, не будете. Тому до Ужгорода їдете, звісно, за перемогою…
 • Не хочу бути голослівним, але справді – ми їдемо за перемогою. Нашу команду не влаштовує нічийний результат. Хоча здобути три залікові пункти в Ужгороді буде дуже складне. Вчора я переглянув чотири останні матчі за участю закарпатської команди і вона справила на мене дуже хороше враження. Хороший півзахист, напад непоганий, чудовий голкіпер, змістовна гра. Чому команда втрачає очки? Складно сказати. Думаю, десь нефарт їй притаманний. Боюсь, аби фортуна не повернулась обличчям до «Ужгорода» у матчі з «Покуттям». Загалом, буде складна гра.
 • Коли Ви приїдете до Ужгорода?
 • Знаєте як говорив Базилевич? «За очками на автобусі не їздять». Я його дещо перефразую: нема резону їхати до Ужгорода у день гри. Завтра плануємо виїхати, потренуватись і в неділю достойно, а головне – результативно зіграти.
 • Яка перспектива підвищення у класі для «Покуття»?
 • Поки ніяка. На жаль. І в першу чергу пов’язано це із відсутністю матеріально-технічної бази. У Коломиї всього один стадіон «Юність». І Ви знаєте, в якому він стані. Тому поки Друга ліга нам не світить. Але хто-зна… Можливо, після виборів усе зміниться.

Віталій БІРОВЧАК,

Прес-служба ФК «Ужгород»

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

31 травня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів